Podczas wyczerpującego treningu na siłowni dłonie szczególnie narażone są na otarcia i kontuzje. Aby im zapobiec, wielu ćwiczących zaopatruje się w specjalne rękawiczki. Dzięki nim unikają odcisków, a dodatkowo warstwa antypoślizgowa zapewnia większą stabilność podczas chwytania sztangi czy hantli. U nas znajdziesz rękawice na siłownie marek takich jak Spokey, Energetics, Under Armour, Mechanics czy Everlast. Zachęcamy do zakupów!

Rękawiczki sportowe - potrzeba czy konieczność?

Osoby ćwiczące intensywnie, angażując wszystkie partie ciała prędzej czy później sięgną po odpowiednie rękawice. Niekiedy wystarczy już pierwsze spotkanie ze sztangami, aby na dłoniach pojawiły się bolesne otarcia. Stałym bywalcom siłowni polecamy m.in. rękawice fitnessowe Mechanics Favorit z tworzywa syntetycznego oraz skóry. To typ unisex, doskonały do fitnessu i ćwiczeń na siłowni.

 

Mężczyźni preferujący treningi siłowe mogą wybrać pełne rękawice treningowe Energetics FTG710. Wysoka jakość materiału, z jakiego wykonano akcesoria, zapewnia bezpieczeństwo skóry dłoni, zapobiegając powstawaniu pęcherzy. Z kolei kobietom proponujemy rękawice Elena II Spokey, zabezpieczające ręce podczas ćwiczeń za pomocą poduszeczek wszytych w wewnętrzną część.

 

Komfortowe rękawiczki do ćwiczeń

Asortyment naszego sklepu obejmuje rękawiczki na siłownie przeznaczone do różnych rodzajów aktywności, od fitnessu po sporty siłowe. Dużą popularnością cieszą się męskie rękawice Under Armour Training Glove, pomocne przy podnoszeniu ciężkich sztang. Zastosowana w nich technologia CoolSwitch odprowadza na zewnątrz ciepło wytwarzane w czasie wysiłku fizycznego.

 

Znaczną grupę klientów stanowią panowie trenujący MMA, którzy chętnie kupują skórzane rękawice grapplingowe B2 Division z otwartym kciukiem. Posiadają piankę LATEX-F PRO®, amortyzującą każdy wyprowadzony cios. Mamy dla nich również rękawice do MMA i grapplingu marki Ben Lee ze skóry bydlęcej.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawiczek sportowych. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z realizacji zamówienia.