Zastanawiacie się jaką bluzę założyć na trening? Sprawdźcie ofertę bluz treningowych INTERSPORT i wybierzcie bluzę odpowiednią dla siebie!

Bluza na siłownie - w INTERSPORT dla każdego miłośnika siłowni.

Bluza na siłownie to kolejny element pasjonata treningów na siłowni. Kolekcja bluzy na silownie meskie w INTERSPORT - kieruje się zasadą: trwałość, komfort i różnorodność fasonów. W tym sezonie wysokie miejsce zajmuje potocznie nazywana - bluza siłownia, marki 4F, Nike, Energetics czy Reebok. Do wielu z nich użyto trwałych i oddychających dzianin. Oferujemy bluzy na siłownie w wielu rozmiarach, wzorach i kolorach.

Bluza treningowa powinna być dobrana do danego typu treningu.

bluza na siłownie

Bluza treningowa najlepiej jak jest wykonana z lekkiego i dobrze oddychającego poliestru. Bluza treningowa damska czy męska dobrze sprawdzi się podczas innej aktywności sportowej. Do wykorzystania także w turystyce czy codziennym użytku.

Niektóre oferowane bluzy posiadają, przydatne zapinane kieszenie. Na szczególną uwagę zasługuje bluza treningowa adidas oraz bluza treningowa nike. Są to idealne bluzy zarówno w drodze na trening jak i podczas treningu. Także oferujemy bluzy na chłodniejsze dni oraz do aktywności turystycznej.

Bluzy treningowe powinny być również wygodne.

Bluzy treningowe - wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, dają wysokie poczucie komfortu. Bluzy wyposażone w wytrzymałe i elastyczne mankiety, które dobrze dopasowują się do sylwetki. Taki krój nie przeszkadza podczas ćwiczeń.

Jaka bluza fitness powinna być wybrana do treningu na sali?

Do treningu na sali najlepiej sprawdzi się bluza fitness o lekkiej strukturze. Najczęściej w salach do ćwiczeń jest minimum kilkanaście stopni, więc jeśli chodzi o intensywny wysiłek to temperatura ciała staje się wysoka. Dlatego bluza w pomieszczeniach zamkniętych musi być lekka i oddychająca.