Ochraniacze do piłki nożnej, wyjątkowo wytrzymałe ochraniacze na piszczele

FILTRY

Marka

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zielona Góra
Focus Mall
NOWOŚĆ
Ochraniacze nagolenniki piłkarskie Reusch Attrakt Lite 5377045
XS S M L
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze nagolenniki piłkarskie adidas Tiro League IQ4039
S M L XL
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze nagolenniki piłkarskie Nike Mercurial Lite DN3611
S M L
Rękawy na ochraniacze piłkarskie Nike Strike DH6621
S/M L/XL
Rękawy na ochraniacze piłkarskie Nike Strike DH6621
S/M L/XL
Rękawy na ochraniacze piłkarskie Nike Strike DH6621
S/M L/XL
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze nagolenniki piłkarskie adidas Tiro League IP4000
L XL
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze nagolenniki piłkarskie Nike Mercurial Lite DN3611
XS S M L XL
Ochraniacze piłkarskie Nike Charge SP2164
M L
Obejrzałeś/aś 58 z 58 produktów

Ochraniacze piłkarskie Nike, Adidas, Puma - jaką markę wybrać? Sprawdź szeroką ofertę ochraniaczy piłkarskich INTERSPORT i wybierz odpowiednie ochraniacze dla siebie lub dziecka!

Ochraniacze piłkarskie - niezbędnik każdego piłkarza!

ochraniacze piłkarskie Ochraniacze piłkarskie powinny być podstawowym wyposażeniem każdego piłkarza. Nie tylko podczas meczów, ale również na treningach czy amatorskich rozgrywkach. Piłka nożna staje się coraz bardziej dynamicznym sportem, przez co wymagana jest dodatkowo ochrona delikatnych partii ciała. Ochraniacze piłka nożna chronią Wasze piszczele przed kontuzjami. Nawet podczas bardzo mocnych starć!

Ochraniacze na golenie chronią przed większością urazów!

Ochraniacze na golenie ochronią Wasze nogi podczas starć z graczami drużyny przeciwnej. W dzisiejszych oficjalnych rozgrywkach nie można nawet już grać bez odpowiednich ochraniaczy. Jeśli ich nie macie - sędzia nie wpuści Was na boisko. Nagolenniki piłkarskie są więc niezbędnym wyposażeniem piłkarzy. Korzystają z nich profesjonaliści, ale również amatorzy nie powinni o nich zapominać, jeśli chcą uniknąć kontuzji.

Ochraniacze Nike - maksymalna ochrona piszczeli

Ochraniacze Nike, takie jak Attack Stadium, posiadają nawet dodatkową ochronę kostki. Ta dodatkowa ochrona może być używana podczas rozgrywek, ale w razie potrzeby można ją również odpiąć. Ważne, że ochraniacze piłkarskie nike mają skorupy wykonane z twardego i odpornego materiału. To zapobiegnie ewentualnemu zniszczeniu podczas kopnięcia. Od środka wyściełane są pianką, która dodatkowo amortyzuje uderzenia.

ochraniacze Nike

Ochraniacze Nike Mercurial - niezawodny materiał, świetne utrzymywanie.

Ochraniacze Nike Mercurial zbudowane są z materiału K-resin, który jest bardzo wytrzymały. Dzięki niemu możecie spokojnie walczyć podczas najbardziej agresywnych starć i być spokojnym, że nie ulegniecie urazom. Równie istotne są rękawy, które zapewniają utrzymanie ochraniaczy na swoim miejscu. Z pewnością nie przesuną się, co naraziłoby Was na kontuzje.

Ochraniacze Adidas - liczy się ochrona, ale również amortyzacja kopnięć.

Dzięki wewnętrznemu wyścieleniu pianką, ochraniacze adidas amortyzują uderzenia i kopnięcia. Posiadają również dodatkowe elastyczne ochraniacze na kostkę, które osłaniają staw skokowy. Dzięki zapięciu z pojedynczym paskiem, ochraniacze piłkarskie adidas nie przesuwają się na nodze. Wiedząc, że ochraniacz będzie na swoim miejscu możecie nabrać pewności w grze.

Ochraniacze do piłki nożnej chronią przed uderzeniami, a nawet przed złamaniami!

ochraniacze na golenie

Ochraniacze do piłki nożnej przede wszystkim pozwalają uniknąć stłuczeń. Podczas najgroźniejszych starć mogą również chronić przed złamaniami. Kontakt z butem przeciwnika, który wyposażony jest w twarde korki, na pewno okaże się bolesny. To właśnie ochraniacze na piszczele piłkarskie pozwalają tego uniknąć. Unikniecie nie tylko stłuczeń, ale również późniejszego leczenia.

Ochraniacze Puma - stabilne oraz przylegające do piszczeli

Ochraniacze Puma to kolejny dobry wybór pod względem marek. Wykonane są z trwałego i odpornego na uderzenia materiału. Materiał ten zapewnia maksymalną ochronę podczas starć. Puma ochraniacze piłkarskie zapinane są na rzep, dzięki czemu ochraniacz, podczas gry, pozostanie na miejscu. Mają również piankę, która pochłania większą moc uderzenia, amortyzując je.

Ochraniacze Reusch - wsparcie oraz ochrona podczas treningów!

Ochraniacze reusch na kolana przeznaczone są dla tych, którzy potrzebują wsparcia i ochrony podczas treningów. Mają ergonomiczny kształt, co sprawia, że idealnie dopasowują się do kolan podczas ruchu. Ich konstrukcja jest podwójna, co efektywnie chroni kolana przed stłuczeniami. Reusch ochraniacze piłkarskie wykonane są z materiału, który jest odporny na ścieranie. To zapewnia, że nie będą się ścierać i posłużą Wam przez kilka sezonów.

Ochraniacze piłkarskie dla dzieci - jakie wybrać?

Ochraniacze piłkarskie dla dzieci są dużym wyzwaniem dla rodziców. Wiedzą oni, że muszą chronić ciało swoich dzieci podczas treningów, ale wybór jest naprawdę ogromny. Ochraniacze do piłki nożnej dla dzieci różnią się wyglądem, wielkością oraz materiałem, z którego są wykonane. Różnią się również stopniem ochrony. Na początek warto wybrać dla dzieci ochraniacze wsuwane. Dzięki prostej możliwości zakładanie, dziecko samo będzie mogło je założyć w szatni. Takie ochraniacze piłkarskie junior są lekkie i wygodne. Nie posiadają dodatkowych ściągaczy oraz sznurków. Możecie za to kupić takie, które będą miały dodatkową nogawkę w zestawie. Dzięki nogawką, noga Waszych dzieci będzie bardziej stabilna.