Funkcjonalne i komfortowe spodnie piłkarskie na trening lub na mecz! Sprawdź ofertę spodni piłkarskich INTERSPORT i wybierz spodnie dla siebie!

Spodnie piłkarskie najwygodniejsze na trening i na mecz!

Spodnie piłkarskie możecie zabrać ze sobą na mecz lub po prostu na trening. Są bardzo wygodne, a do tego odpowiednio dopasowane. Wybierając rozmiar zwróćcie uwagę na to, by nie były zbyt ciasne ani za luźne. Taki krój może Wam przeszkadzać podczas treningów i będzie Wam niewygodnie. Piłkarskie spodnie muszą być również oddychające. Dzięki temu będą odprowadzać wilgoć z zewnątrz i nie będzie Wam za gorąco.

Spodnie bramkarskie powinny posiadać dodatkowe ochronne strefy

Spodnie piłkarskie

Spodnie bramkarskie posiadają specjalne, ochronne strefy z pianki. Strefy te znajdują się na wysokości bioder oraz kolan. Pomagają zredukować wstrząsy i ochraniają wrażliwe miejsca podczas nurkowania po piłkę. Dodatkowo w tych miejscach bramkarskie spodnie mają mocniejszy materiał. Dzięki temu spodnie się nie przecierają i posłużą Wam podczas wielu treningów lub rozgrywek piłkarskich.

Spodnie dresowe piłkarskie - wygoda oraz funkcjonalność

Spodnie dresowe piłkarskie dadzą Wam na tyle luzu, byście mogli stawić czoła największym wyzwaniom. Podczas treningów najważniejsze jest to byście odczuwali najwyższy komfort. Wygodna odzież to połowa sukcesu nawet podczas ważnych rozgrywek. Najbardziej popularne wśród piłkarzy są spodnie piłkarskie nike. W strategicznych miejscach posiadają wentylowana tkaninę z siateczki, która pozwala odprowadzać skumulowaną nadmiernie wilgoć. Równie popularne są spodnie piłkarskie zina. Ta marka co prawda zyskuje swoją popularność, ale bardzo prawdopodobne, że bardzo szybko zyska serca piłkarzy.

Spodnie piłkarskie dla dzieci - najważniejszy jest rozmiar

Spodnie piłkarskie dla dzieci muszą być odpowiednio dopasowane do wzrostu małych zawodników. Nie macie po co kupować spodni “na wyrost”, ponieważ zanim dziecko wyrośnie ze swoich spodni zapewne i tak będziecie musieli kupować już nowe. Spodnie piłkarskie junior za duże lub zbyt małe mogą znięchęcić małego piłkarza do treningów. Będzie mu niewygodnie i nie będzie czuł się komfortowo podczas wykonywanych ćwiczeń. Najważniejsze, żeby zachęcić dziecko do treningów, a więc musi ono również posiadać najwygodniejszą odzież

Spodnie piłkarskie treningowe - bądź skupiony podczas treningów

Spodnie piłkarskie treningowe, szczególnie te wygodne, pozwolą Wam zapomnieć o komforcie i rozgrywać najlepsze mecze. Skupcie się na szlifowaniu swojej techniki i bądźcie najszybsi na boisku, dzięki najwygodniejszym spodniom treningowym. Spodnie treningowe piłkarskie powinny zapewniać odpowiednią temperaturę ciała, nawet pomimo wzmożonego wysiłku. Wybierzcie spodnie, które będą najwygodniejsze, ale i najbardziej funkcjonalne!