Drewniane i metalowe sanki, jabłuszka do zjeżdżania

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Wyprzedaż
159,99 od 109,99
Od 159,99
Wyprzedaż
159,99 od 109,99
Od 159,99
Wyprzedaż
139,99 od 89,99
Od 139,99
Outlet
69,99 od 39,99
Od 69,99
Wyprzedaż
69,99 od 39,99
Od 69,99
Wyprzedaż
139,99 od 89,99
Od 139,99
Wyprzedaż
Outlet
Wyprzedaż

Zabawa na śniegu daje ogromne dawki radości i ma pozytywny wpływ na odporność organizmu dziecka. Nowoczesne sanki nawiązują do tradycyjnych konstrukcji, opartych na drewnianym stelażu i stalowych płozach. Są jednak dużo bardziej ergonomiczne, a tym samym bezpieczniejsze i atrakcyjne pod względem wyglądu. W sklepie INTERSPORT znajdziesz funkcjonalne sanki dla dzieci, które sprawdzają się w każdych warunkach. Proponujemy sanki w wielu odmianach modelowych i kolorystycznych, dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Prezentowane w INTERSPORT sanki i ślizgacze dziecięce zostały zaprojektowane z uwzględnieniem optymalnych właściwości ślizgowych, komfortowego siedziska i dużej kontroli nad kierunkiem jazdy. Ofertę na sanki dla dzieci uzupełniamy także o sanki dla dorosłych.


Sanki dla dzieci

Produkty opisane jako sanki dla dzieci mają na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas jazdy. W ofercie sklepu INTERSPORT zamieszczamy sanki przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, dostosowane technologicznie do wymagań dzieci najmłodszych oraz starszych. Proponujemy m.in. sanki dla niemowlaka, wyposażone w wysokie i wytrzymałe oparcie. Na tego typu sankach mogą poruszać się dzieci, które jeszcze nie nauczyły się samodzielnie chodzić, lecz potrafią już utrzymywać stabilną pozycję siedzącą.

Sanki dla małych dzieci

Dla młodszych dzieci polecamy w szczególności sanki drewniane z oparciem, które wciąż uznawane są za klasykę w tej kategorii produktów do zabawy na śniegu. Jeśli pmasz w domu popularne sanki Little Beetle, które chcesz dodatkowo wyposażyć w wytrzymałe oparcie, możemy zaproponować dedykowany produkt Prosperplast, wykonany z metalu i mający wyprofilowany kształt. Sanki z oparciem stają się szczególnie komfortowe w przypadku młodszych dzieci, którym trudność sprawia samodzielne wspinanie się pod górkę i polegają przeważnie na sile mięśni swoich opiekunów. W tej kategorii oferujemy również sanki drewniane z oparciem, przybierającym kształt półokręgu.

Sanki do szybkich zjazdów

Sanki drewniane mają większą masę własną niż produkty wykonane z tworzywa. Osiągają jednak większą prędkość niż sanki plastikowe, co może być decydującym czynnikiem przy wyborze sanek dla nastolatków.

W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy rosnące zainteresowanie sankami wyposażonymi w kierownicę. Wysoka pozycja siedząca dostarcza niezwykłego komfortu podczas jazdy, a kierownica umożliwia swobodne manewrowanie między przeszkodami. Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, oferując im sanki z kierownicą w kilku modelach. Sanki z kierownicą mają zintegrowaną przednią płozę o dużej powierzchni, która pozwala na szybką zmianę kierunku. Dodatkowo wiele z nich wyposażono w hamulec na lince. Produktem o dużej uniwersalności pozostają sanki plastikowe z oparciem. Ich lekka waga i wygodne siedzisko zdobywają uznanie dzieci w pełnym przekroju wiekowym.

Sanki dla dorosłych

Chociaż jazda na sankach kojarzy się przede wszystkim z rozrywką dziecięcą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umilała wspólny czas z rodzicami. Sanki przeznaczone dla osób dorosłych wyróżniają się wzmocnionym stelażem, gotowym wytrzymać znacznie przeciążenia generowane podczas jazdy. Coraz większą popularność zdobywają także sanki z kierownicą, gwarantujące maksymalną satysfakcję z jazdy po wymagającej trasie. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą sanek, jakie zgromadziliśmy w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko i dorosły znajdzie tu produkt w pełni odpowiadający oczekiwaniom. Jazda po śniegu staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza, jeśli mamy na wyposażeniu sprawdzony sprzęt.

Produkty dostępne w sklepie INTERSPORT obejmują również sanki przeznaczone dla osób dorosłych, dopuszczone do użytkowania przez osoby o maksymalnej wadze do 100 kg. Produkty z tej kategorii obejmują przede wszystkim sanki metalowe, które mogą także posiadać zaawansowany układ kierowniczy. Sanki dla dorosłych mogą służyć również do wspólnych wypadów z dziećmi, gdyż powierzchnia siedziska bez problemu pomieści dwie osoby.