Bezpieczna i komfortowa jazda - nowoczesne kółka do rolek

Sprawne, dobrze dobrane kółka stanowią podstawę uprawiania komfortowego rolkarstwa. Ich wybór warto uzależnić od stopnia umiejętności, ale także osobistych preferencji. W naszej ofercie znajdują się koła do rolek różnego rodzaju - do stylu freeride, popularnej jazdy rekreacyjnej, waveboardu oraz klasycznej deskorolki. Przygotowaliśmy różne rozmiary oraz stopnie twardości. Dużo przyjemności z aktywności oraz doskonałą amortyzację zapewnią kółka kauczukowe uznanych producentów Rollerblade, K2, Powerslide, Firefly czy Mechanics. W kolekcji Intersport odkryjesz także świecące kółka do rolek, dzięki którym użytkownik stanie się lepiej widoczny.

Do osiągania optymalnej prędkości oraz bezpieczeństwa niezbędne okazują się także elementy, dzięki którym koło do rolek może się kręcić. Z asortymentu Intersport wybierzesz solidne oraz wytrzymałe łożyska do rolek marek Firefly, Mechanics, K2, Abec, a także Rollerblade.

 

Jak hamować na rolkach? Skuteczne hamulce typu kostka

Na rolkach można rozwijać naprawdę duże prędkości i tworzyć zjawiskowe figury, a niezbędny element do pełnej kontroli nad torem jazdy stanowią skuteczne hamulce do rolek. Zatrzymywanie się za ich pomocą okazuje się dla początkujących dużo łatwiejsze niż poprzez obroty czy tak zwany pług. Nasza propozycja obejmuje niezwykle wytrzymałe kostki blokujące, które sprawnie zatrzymują kółko do rolek. Mechanizm działania tego typu blokady jest bardzo prosty, podobnie jak sposób montażu. Lekki hamulec do rolek przytwierdza się za pomocą śruby, a w razie konieczności można go równie łatwo zdemontować. Do zahamowania wystarczy przyjąć stabilną pozycję, lekko ugiąć kolana i unieść czubek rolki wyposażonej w hamulec. W sklepie Intersport mamy hamulce marek takich jak K2 oraz Rollerblade. Zgromadziliśmy modele o bardzo wytrzymałej konstrukcji, które, podobnie jak kółko kauczukowe, nie brudzą powierzchni.

 

Zapraszamy do przejrzenia oferty i wyboru wysokiej klasy wyposażenia do łyżworolek, wakeboardów oraz deskorolek.