Deskorolki

FILTRY

Kategoria

Płeć

Rozmiar

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Bronowice
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
WYPRZEDAŻ
Deskorolka Street Surfing Dancing
-
549,99 od 339,99
Od 549,99
179,99 od 0,00
Od 179,99
WYPRZEDAŻ
WYPRZEDAŻ
199,99 od 0,00
Od 199,99
319,99 od 0,00
Od 319,99
199,99 od 0,00
Od 199,99
99,99 od 0,00
Od 99,99
89,99 od 0,00
Od 89,99
Obejrzałeś/aś 18 z 18 produktów

W ofercie INTERSPORT znajdziecie wiele modeli deskorolek. Określcie swój styl jazdy i wybierzcie deskorolkę odpowiednią dla siebie!

Deskorolka elektryczna - deskorolka przyszłości

Deskorolka elektryczna w dzisiejszych czasach nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Jednak pierwsze deskorolki to były oczywiście jedynie proste deski z doczepianymi kółkami. Ich początki wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie to surferzy szukali podobnego zajęcia do swojego na lodzie. Długo zanim pojawiła się elektryczna deskorolka, pojawiały się różnego rodzaju deskorolki standardowe. Ich historia sięga aż lat 40-tych. Wtedy zaczęto montować do różnych desek kółka oraz trucki. Pierwsze kółka powstawały z metalu oraz ceramiki, były bardzo hałaśliwe i mało funkcjonalne. Dopiero w latach 70-tych wprowadzono kółka z poliuretanu.

deskorolka

W Polsce, jedna z najbardziej znanych deskorolek jest deskorolka elektryczna Manta. Ta polskiej firmy deskorolka wyróżnia się przede wszystkich nowoczesnym designem oraz zaawansowaną technologią. Ma też bardzo pojemną baterię, na której można przejechać nawet do 20 km. Wiele zalet sprawiło, że ta deskorolka elektryczna opinie ma bardzo pozytywne. Również dzięki temu, że możecie się na niej poruszać z prędkością aż 15 km/h!

Wyszukać możecie deskorolka elektryczna allegro. Znajdziecie tam również wiele naszych produktów, ponieważ od pewnego czasu prowadzimy tam prężną sprzedaż. Elektryczna deskorolka allegro to łatwy sposób na kupno nowego sprzętu. Tam możecie się rozeznać i wybrać odpowiednią deskorolkę dla siebie.

Deska elektryczna jest niezwykle łatwa w obsłudze

Deska elektryczna jest bardzo łatwa w obsłudze. Na jednym naładowaniu przejedziesz bardzo dużo kilometrów, a ponowne naładowanie deskorolki jest tak proste jak zasilanie laptopa czy telefonu. Deski elektryczne mogą być również obsługiwane za pomocą pilota. Dzięki temu możesz w łatwiejszy sposób kierować deską. Pozwala to na dużo większe możliwości. Przede wszystkim elektryczna deska to nowoczesność w rekreacji na świeżym powietrzu. Nie musi ona służyć jedynie do zabawy. Możecie też jej używać jako środka transportu do szkoły czy pracy.

Wyszukując deska elektryczna allegro możecie w łatwy sposób rozeznać się w deskach, które sprzedajemy. Dzięki temu będziecie wiedzieć czego możecie szukać w sklepach stacjonarnych. Jeśli kompletnie się nie znacie, nasz pracownik z chęcią pomoże Wam w wyborze. Deska elektryczna Manta posiada tę zaletę, że jej żyroskop jest trójosiowy. To pozwala na łagodne manewrowanie kierunkiem jazdy.

Deskorolka fiszka czy klasyczna deskorolka?

Zastanawiacie się czy deskorolka fiszka czy klasyczna deskorolka? Wybór w głównej mierze musi być uzależniony od stylu jazdy. Jeżeli chcecie wykonywać ewolucje i w głównej mierze będziecie używać deski w skateparkach, wybierzcie deskorolkę klasyczną. Fiszka deskorolka sprawdzi się jeśli Waszym celem jest szybkie przemieszczanie się po mieście. Jej rozmiary są niewielkie i również niewiele waży, dzięki temu jej transport będzie bardzo łatwy. Dzięki kompaktowym rozmiarom będzie ją również łatwo przechowywać.

deskorolka fiszka


Jazda na fish skateboards polega jednak na tym samym co klasyczna deskorolka - przede wszystkim liczy się wyczucie równowagi. Stawać powinniście na lekko ugiętych nogach. Przenoście też ciężar ciała na przednią stopę. Fishboard ma niewielkie rozmiary, przez co bardzo ważne jest ułożenie stóp na nim. Przednią stopę stawiajcie przed przednimi śrubami, natomiast tylną najlepiej stawiajcie na tylnym ogonku. Szukajcie fiszka allegro - na naszym koncie znajdziecie często również promocje.


Deskorolka allegro - dobry sposób na rozeznanie się w naszej ofercie

Wyszukanie deskorolka allegro to bardzo dobry sposób na rozeznanie się w naszej ofercie (oprócz naszej strony www), przed wybraniem się do sklepu stacjonarnego. Możecie wtedy przejrzeć jakie deskorolki posiadamy i sprawdzić czy znajdują się one w najbliższym sklepie.

Uliczny surfing, czyli jazda na longboard!

Longboard został wymyślony na Hawajach, by umożliwić surferom trening na lądzie. Podczas, kiedy na oceanie warunki nie pozwalały na surfowanie, na lądzie można było odbyć trening lub po prostu spędzić czas na desce. Technika jazdy na longboardzie jest inna niż jazdy na klasycznej deskorolce. Dostarcza ona więcej możliwości i pozwala na uzyskanie większej prędkości. Nie zabraknie Wam adrenaliny. Dla tych szukających większej wygody oferujemy longboard elektryczny. Sterowany jest on za pomocą bezprzewodowego pilota. Może on osiągać od 15 do 40 km/h, a na jednym ładowaniu pojeździcie nawet do 5 godzin.

Waveboard - połączenie surfingu, skateboardingu oraz snowboardingu

waveboard

Waveboard to najnowszy typ deskorolki na rynku. Zainteresowanie znalazł wśród najmłodszych, ale nie gardzą nim również starsi. Dzięki jeździe na waveboardzie wzmocnicie mięśnie dolnych partii ciała oraz poprawicie koordynację ruchową!

Deskorolki dla dzieci - jaką wybrać i jak ją dopasować do wzrostu dziecka?

Deskorolki dla dzieci przede wszystkim powinno się wybierać kierując jego zainteresowaniami. Musicie określić do czego będzie ją wykorzystywał - czy do zwykłej jazdy, czy chciałby wykonywać ewolucje w skateparku? Deskorolka dla dzieci musi być również odpowiednio dopasowana do ich wzrostu. Nie liczy się tu jednak jej długość tylko szerokość. Powinny one mieć około 31,5 cala. Szersze deski przeznaczone są dla dorosłych. Jej długość zależy od tego co chcemy wykonywać. Deski do szybkiej jazdy powinny być dłuższe.

Deskorolka dla początkujących powinna mieć odpowiednio dobrane kółka oraz trucki. Najłatwiej będzie się nauczyć jeździć na tych kółkach, które nie będą za twarde ani za miękkie. Tak samo w przypadku sztywności trucków. Odpowiednio dobrane kółka do deskorolki sprawią, że jazda będzie dla Was przyjemniejsza.