Lampki rowerowe

FILTRY

Płeć

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zielona Góra
Focus Mall
Lampka rowerowa tylna BBB Signal Pro USB BLS-168
Uni
Lampka rowerowa BBB Slide USB zestaw BLS-237
Uni
179,99 od 0,00
Od 179,99
Lampka rowerowa przednia BBB Stud 33 130lm BLS-143
Uni
Lampa rowerowa tylna Infini Ola USB LED
-
109,99 od 0,00
Od 109,99
Lampa rowerowa tylna Infini Tron USB
-
125,99 od 0,00
Od 125,99
Lampa rowerowa Knog Plug tylna 12250 czarna
-
119,99 od 0,00
Od 119,99
89,99 od 0,00
Od 89,99
89,99 od 0,00
Od 89,99
139,99 od 0,00
Od 139,99
99,99 od 0,00
Od 99,99
49,99 od 0,00
Od 49,99
Obejrzałeś/aś 30 z 30 produktów

Dobra widoczność w trakcie podróży rowerem jest nie tylko obowiązkiem, ale także pełni istotną funkcję w kwestii bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Dzięki właściwemu oświetleniu można bez problemów dotrzeć do wybranego miejsca i uniknąć wypadku. lampka rowerowa powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego odpowiedzialnego miłośnika jednośladów. Nasz sklep oferuje wiele modeli, różniących się od siebie mocą, kolorem oświetlenia oraz wyglądem. Z pewnością każdy znajdzie tutaj oświetlenie rowerowe najlepiej odpowiadające swoim potrzebom.

 

Lampki rowerowe dla poprawy bezpieczeństwa na drodze

Wiadomo, że właściwe światło ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Czasem jednak zapomina się, iż oświetlenie rowerowe jest wymagane przez prawo. Według rozporządzania Ministra Transportu z 1999 roku każdy rower musi posiadać minimum jedno światło przednie ciągłe lub migające (koloru białego albo żółtego), światło tylne odblaskowe o czerwonej barwie oraz przynajmniej jedno tylne światło ciągłe lub migające dowolnego koloru. Ponadto rower należy wyposażyć w lampki rowerowe pełniące funkcję kierunkowskazów, jeśli konstrukcja jednośladu uniemożliwia ręczne sygnalizowanie skrętu.

 

W naszym sklepie znajdują się lampki rowerowe spełniające wszystkie obowiązujące normy prawne. Doskonały sprzęt o dużej mocy oświetla drogę przed rowerzystą, z kolei tylne światła informują nadjeżdżające samochody o znajdującym się przed nimi pojeździe. lampka rowerowa zapewnia bezpieczną jazdę nocą, ale przydają się jednak również w innych sytuacjach: podczas mglistych poranków, ograniczających widoczność ulew czy wjeżdżania do zaciemnionych miejsc, takich jak tunele lub gęste lasy.

 

Wielu rowerzystów decyduje się nawet na więcej niż jedno oświetlenie rowerowe. Ta przezorność ma swoje uzasadnienie — w razie awarii jednej lampki można natychmiast włączyć kolejną. To świetne zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą narazić rowerzystę oraz innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

 

Ładowane przez USB lampki rowerowe LED od liderów w branży

W asortymencie posiadamy urządzenia pochodzące od uznanych producentów. Specjalizują się oni w dostarczaniu miłośnikom rowerów najlepszego możliwego sprzętu w rozsądnej cenie. Na czym opiera się wysoka jakość wykonania? Przede wszystkim lampki rowerowe LED tworzone są z bardzo wytrzymałych materiałów. Nadają się więc do długoletniej eksploatacji. Jednorazowa inwestycja w ich oświetlenie rowerowe gwarantuje wiele lat sprawności. Na dodatek akcesoria wykazują dużą odporność na wszelkie czynniki atmosferyczne, zwłaszcza deszcz i śnieg, oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wyjątkowej trwałości nie rdzewieją pod wpływem działania wody, a zniszczenie lampki może nastąpić dopiero przy naprawdę mocnych uderzeniach.

 

Lampki rowerowe USB zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Można je bezproblemowo ładować przez kabel z wbudowanym złączem. Wystarczy posiadać powerbank, aby lampki rowerowe USB naładowały się w dowolnym momencie. To eliminuje konieczność posiadania przy sobie zestawu baterii.

 

Kolejnym atutem są tryby pracy. lampki rowerowe MacTronic wyróżniają się aż trzema opcjami świecenia. W zależności od modelu oraz producenta mogą posiadać ich więcej lub mniej. To ułatwia dostosowanie oświetlenia do warunków panujących na drodze. Z kolei lampki rowerowe LED marki INFINI cechują się bardzo jasnymi diodami. Szczególnej uwadze polecamy także lampki rowerowe LED Giant oraz lampki rowerowe Knog. To sprawdzeni producenci o światowej renomie.

 

Jak wybrać dobre oświetlenie rowerowe?

Duży wybór modeli lampek może przysporzyć trudności. Które najlepiej spełnią swoją rolę, a przy okazji będą służyć jak najdłużej? W sklepie Intersport udostępniamy jedynie najwyższej jakości lampki rowerowe, co znacznie ułatwia wybór. Wszystkie modele sprawdzą się znakomicie w każdych warunkach. Warto jednak przyjrzeć się bliżej poszczególnym produktom. Różnią się one między sobą parametrami, które wpływają na użytkowanie, dlatego dobrze sprawdzić przed zakupem:


  • Moc oświetlenia. Przyjmuje się, że im wyższa, tym lepiej, ale nie zawsze trzeba posiadać najmocniejszy sprzęt. Na warunki miejskie wystarczy lampka rowerowa o kilkudziesięciu lumenach. Jadąc w gorzej oświetlone miejsca należy zaopatrzyć się w diody o nawet kilkuset lumenach.
  • Zasilanie. lampki rowerowe USB są bardzo przydatne w podróżach ze względu na łatwość ładowania, ale tradycyjne oświetlenie również ma swoje plusy – nie trzeba czekać na załadowanie akumulatora, a wystarczy jedynie wymienić baterię.
  • Tryby pracy. Jeśli lampka rowerowa oferuje taką opcję, to warto się na nie zdecydować. W ten sposób oszczędza się energię oraz zwiększa widoczność podczas naprawdę trudnych warunków pogodowych.


Najlepsze lampki rowerowe można zamawiać już teraz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z opisami produktów i skorzystania z oferty. Więcej informacji na temat asortymentu, producentów czy wysyłki udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści równie chętnie pomogą w wyborze najkorzystniejszego i pasującego do twojego roweru oświetlenia.