Liczniki rowerowe

FILTRY

Płeć

Marka

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Bronowice
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Licznik rowerowy VDO R2 WR 64020
F10
149,99 od 0,00
Od 149,99
Licznik rowerowy SIGMA BC 8.0 WL ATS 08211
F8
219,99 od 0,00
Od 219,99
Licznik rowerowy SIGMA BC 5.0 WR 05210
F5
119,99 od 0,00
Od 119,99
Licznik rowerowy Kellys Reflex wireless
F10
149,99 od 0,00
Od 149,99
Licznik rowerowy VDO R1 WR 64010
F5
99,99 od 0,00
Od 99,99
Licznik rowerowy Cube CMPT F12 14083
F12
79,99 od 0,00
Od 79,99
Licznik rowerowy Kellys Digit F7
F7
69,99 od 0,00
Od 69,99
Licznik rowerowy Sigma Baseline 800 1940
F8
Licznik rowerowy VDO R2 Wireless ATS 64025
F10
249,99 od 0,00
Od 249,99
Licznik rowerowy Cube CMPT Wireless 14080
F12
129,99 od 0,00
Od 129,99
Licznik rowerowy Sigma BC 12.0 WL STS 12211
F12
Obejrzałeś/aś 15 z 15 produktów

Każdy miłośnik jednośladów chce wyposażyć swój sprzęt w najlepsze i bardzo przydatne akcesoria. Nie każdy rowerzysta decyduje się na zakup licznika, gdyż nie jest to w żaden sposób wymagane, niemniej jednak liczniki rowerowe zyskują coraz większą popularność – zarówno wśród zawodowców, jak i amatorów. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu można je w prosty sposób zamówić na swój adres. W Intersport przygotowaliśmy bogatą ofertę sprzętów, które odpowiedzą na wymagania każdego kolarza.

Na co pozwala dobry licznik rowerowy?

Na rynku funkcjonuje bardzo wiele modeli urządzeń rejestrujących postępy. Każdy z nich różni się parametrami oraz funkcjami. liczniki rowerowe dzieli się zazwyczaj na modele podstawowe oraz zaawansowane, a do tego dochodzą jeszcze ich specjalistyczne wersje. Im więcej opcji oferuje gadżet, tym więcej trzeba za niego zapłacić. W naszej ofercie znajdują się liczniki do roweru o różnej funkcjonalności, przez co klienci mogą łatwo znaleźć sprzęt najlepiej spełniający oczekiwania. Standardowy licznik rowerowy pozwala podejrzeć najistotniejsze parametry, czyli:

  • aktualną prędkość
  • prędkość średnią
  • maksymalną osiągniętą prędkość
  • całkowity przebyty dystans
  • czas jazdy
  • aktualną godzinę

To bardzo podstawowe informacje, ale w wielu przypadkach wystarczą do tego, aby przeanalizować swoją podróż. Bardziej rozbudowane liczniki rowerowe wyświetlają znacznie więcej szczegółów. Akcesorium jest więc niezbędnym narzędziem dla osób, które korzystają z jednośladów w celach treningowych. Zaawansowany sprzęt – w zależności od modelu i producenta – przekazuje dane na temat:

  • pulsu (wymaga pasa piersiowego)
  • kadencji (wymaga dodatkowego czujnika)
  • porównywania aktualnej prędkości do średniej
  • i wielu innych

Komputer rowerowy wspiera ćwiczenia poprzez analizę osiągnięć, co pozwala lepiej zaplanować dalsze działania. Nie mniej przydatnymi funkcjami w tej kwestii są stopery, kalibracje koła, zmiana systemu jednostek, włączanie i wyłączanie trybu auto itp. To wszystko oferują profesjonalne liczniki do roweru.

 

Specjalistyczne liczniki do roweru

W naszym asortymencie można znaleźć liczniki rowerowe uznanych producentów. Pracują wyłącznie na sprawdzonych materiałach, a ich projekty odzwierciedlają zapotrzebowanie i wygodę miłośników jednośladów. Marki Romet, Sigma i Giant stawiają na połączenie komfortu użytkowania z intuicyjną obsługą oraz prostym montażem, a także dużą wytrzymałość produkowanych urządzeń. W konsekwencji klienci otrzymują licznik kilometrów o ponadprzeciętnych właściwościach.

 

Warto zauważyć, że większość urządzeń wyróżnia się wodoodpornością, tak jak na przykład licznik rowerowy Sigma Pure 1ATS. Do obsługi tego doskonale zabezpieczonego akcesorium wystarczy zaledwie jeden przycisk, co wpływa na łatwe korzystanie w trakcie jazdy. Istotny jest również prosty montaż. Bezproblemowe przypięcie urządzenia do roweru to zaleta, którą wyróżniają się wszystkie pozostałe liczniki rowerowe bezprzewodowe. Nie posiadają łączy, które mogłyby zahaczyć się o coś i oderwać urządzenie. Transmisja danych odbywa się za pomocą fal radiowych. W tej dziedzinie godny uwagi jest licznik rowerowy bezprzewodowy Giant. Modele z kablem mają jednak swoje plusy. Po prawidłowym montażu nie powinny ograniczać ruchów, a prędkość przesyłania danych jest znacznie lepsza – nie istnieje również ryzyko wystąpienia zakłóceń. licznik rowerowy Romet to idealny wybór w kwestii przewodowych urządzeń.

 

liczniki rowerowe od każdego z dostępnych u nas producentów cechują się uniwersalnymi rozmiarami. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić komfortowy odczyt wyświetlanych informacji, a zarazem nie zajmować zbyt wiele miejsca. Dzięki temu licznik rowerowy nie przeszkadza w bezpiecznej jeździe.

 

Dlaczego warto kupić profesjonalny sprzęt do roweru?

Jeszcze do niedawna tego typu akcesoria kojarzone były wyłącznie z kolarstwem. liczniki rowerowe stały się standardowym wyposażeniem każdego profesjonalisty. Trudno się temu dziwić – zalety płynące z ich używania są nie do przecenienia. Wie o tym każdy, kto trenuje z pomocą jednośladu. Czy jednak taki sprzęt przyda się zwykłemu użytkownikowi? Z pewnością tak. Nie należy traktować go jako konieczność, ale jego posiadanie z pewnością przyniesie sporo satysfakcji. liczniki rowerowe są urządzeniami monitorującymi nie tylko postępy, ale również stan zdrowia rowerzysty (w przypadku modeli zaawansowanych), tym samym zwiększając bezpieczeństwo podróżowania. Stanowią też gadżet w niewielkiej cenie, dzięki któremu można dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy na temat stylu jazdy.

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. Dostępne u nas liczniki rowerowe to doskonały sposób na śledzenie efektów własnej pracy. Zainteresowanych asortymentem zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie pytania. Z przyjemnością pomożemy też wybrać licznik do roweru pasujący do Twoich potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz spodziewać się profesjonalnej obsługi klienta!