Koszulki rowerowe - szeroki wybór, wiele modeli i kolorów. Sprawdź ofertę koszulek rowerowych INTERSPORT i wybierz koszulkę dla siebie!

Koszulki rowerowe poprawiające komfort jazdy na rowerze.

Oferujemy w sprzedaży koszulki rowerowe, w tym koszulki rowerowe damskie oraz koszulki rowerowe męskie dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Poczuj się w nich jak zawodowy kolarz. Dobre koszulki dla rowerzystów uszyte są z lekkich oddychających materiałów z przeznaczeniem na ciepłe jak i chłodniejsze, wietrzne dni.

Istotnym elementem takiej koszulki jest takie jej dopasowanie aby chłodniejszy wiatr w czasie jazdy nie “hulał” poprzez szyję czy rękawy po naszym ciele. Taki wiatr pod koszulką w połączeniu z rozgrzanym organizmem może spowodować wychłodzenie organizmu. Dlatego bardzo ważne są nieuciążliwe ściągacze przy szyi, rękawach i na dole koszulki. Również istotnym elementem takiej koszulki jest jej długość, która z tyłu rowerzysty jest dłuższa, aby chronić dolną część pleców.

Koszulki rowerowe

Koszulka rowerowa - jej tajemnica tkwi w materiale!

Koszulka rowerowa charakteryzuje się również nowoczesnym wzornictwem oraz bardzo ciekawymi kolorami. Zamek w takich koszulkach może być poprowadzony z przodu na całej długości co jest bardzo przydatne w gorące dni.

Koszulka rowerowa damska, męska z tyłu, w dolnej części posiada najczęściej otwarte dwie lub trzy kieszenie. Można wówczas zabrać dodatkowo np. żel energetyzujący czy banana. Koszulka rowerowa długi rękaw jest przeznaczona na trochę chłodniejszą pogodę czy jazdę w wyższych górach. Skutecznie wówczas ochrania nas przed zmarznięciem. W czasie deszczu na tego typu koszulkę możemy nałożyć specjalny rowerowy ortalion.

Koszulka rower, która wykonana jest z bardzo dobrych, lekkich, szybkoschnących i oddychających materiałów. Może mieć również przeznaczenie do biegania czy górskiego trekkingu. Często takie koszulki wykorzystują osoby trenujące duathlon czy triathlon.

Koszulki kolarskie często posiadają funkcjonalne dodatki.

Dobrze, kiedy koszulki kolarskie, w tym koszulka kolarska damska i koszulka rowerowa męska posiada wszyte elementy odblaskowe co zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty. W ostatnich sezonach modne są również koszulki kolarskie, które zawierają element reklamy - logo znanych, kolarskich grup zawodowych.

Dobrze, kiedy koszulka kolarska dodatkowo ma kieszonkę na zamek np. do schowania kluczy czy chociażby dokumentu tożsamości. Wygodne, sportowe i kolorowe koszulki kolarskie mają również zwolenników wśród kobiet, które coraz częściej pojawiają się na starcie zawodów kolarskich czy triathlonowych.

Koszulka mtb sprawdzi się nawet podczas wyczynowych zjazdów!

Koszulka rowerowa

Koszulka mtb przeznaczona jest na potrzeby pełnych akcji wypraw rowerowych. Do takiej jazdy zalecane jest zakładanie elementów ochronnych.

Koszulki rowerowe mtb są tak dostosowane pod względem dopasowania, elastyczności i detali, takich jak kieszonki, ściągacze czy zamki - do pozycji i ruchów rowerzysty wykonywanych w crossowym terenie, aby zapewnić jak największy komfort jazdy.

Koszulki na rower powinny być dobrane, w zależności od prowadzonej aktywności.

Koszulki na rower, w tym koszulki na rower męskie, damskie, w ostatnich sezonach są bardzo modne i odnotowujemy w tym segmencie stałą tendencję wzrostową. Dlatego w tym sezonie mamy dla Państwa szeroki wybór znanych marek w przystępnej cenie, w zależności od zastosowanej dzianiny.

Najlepsze koszulki np. firmy Craft oprócz nowoczesnego wzornictwa posiadają bardzo wydajny transport wilgoci i specjalne panele wentylacyjne. Koszulki takie mają technologię UPF 50+ dla dodatkowej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Główny materiał z którego są uszyte to poliester i elastan.