Rękawice rowerowe renomowanych marek

Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości, profesjonalne rękawiczki rowerowe damskie, męskie, a także modele dziecięce i unisex. Proponujemy wyroby od renomowanych, cenionych producentów. W sprzedaży posiadamy m.in. rękawiczki na rower Ziener, Berkner, Nakamura i 4F. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy modele we wszystkich rozmiarach, dzięki czemu każdy z powodzeniem znaleźć może wyrób idealnie dopasowany do swych potrzeb. Dostępne są u nas rękawiczki rowerowe z palcami oraz bez, wersje zimowe i nieocieplane. Oddajemy do dyspozycji modele w różnych wzorach i kolorach, które odpowiedzą na wymagania nawet najbardziej wymagających kolarzy.

Rękawiczki rowerowe obowiązkowym elementem wyposażenia

Rękawice rowerowe powinny być nieodłącznym elementem wyposażenia każdego rowerzysty. Podobnie jak kask, pełnią ważną rolę ochronną - podczas upadku to właśnie ręce w pierwszej kolejności narażone są na skaleczenia, otarcia czy złamania. Odpowiednie zabezpieczenie dłoni pozwala na uniknięcie lub przynajmniej zmniejszenie skutków przewrócenia czy innych nieprzyjemnych zdarzeń. Ponadto rękawiczki rowerowe gwarantują pewny chwyt kierownicy pomimo spoconych dłoni. Akcesoria znakomicie wchłaniają pot, dzięki czemu ręce pozostają suche i nie ześlizgują się z kierownicy. Przekłada się to bezpośrednio na kwestię bezpieczeństwa jazdy oraz lepszej kontroli nad kierowaniem i hamowaniem rowerem.

 

Dobrej klasy rękawiczki rowerowe zimowe chronią przed chłodem, umożliwiając tym samym niczym niezakłóconą przyjemność płynącą z jazdy nawet w czasie niekorzystnych warunków pogodowych. Podczas wycieczek rowerowych dłonie narażone są także nierzadko na intensywne działanie promieni słonecznych, prowadzące niekiedy do oparzeń. Rękawice na rower efektywnie zapobiegają takim sytuacjom.

 

Modele bez palców to szczególnie często wybierane przez osoby uprawiające kolarstwo szosowe i wyprawowe artykuły. Pozwalają one na solidne uchwycenie kierownicy i swobodne manewrowanie. Rękawiczki z palcami wykonane z cienkiego, specjalnego materiału oddychającego sprawdzają się natomiast w górach, chroniąc dłonie podczas jazdy po bardziej zarośniętych fragmentach ścieżek.