• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery Romet

Rowery Romet – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Romet to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma znana od czasów PRL-u, dzisiaj doskonale radzi sobie na rynku jednośladów, produkując bardzo nowoczesne pojazdy dostosowane do zróżnicowanych potrzeb cyklistów. Niektóre modele nazywają się tak samo, jak ich pierwowzory sprzed lat, jednak nowatorskie rozwiązania i konstrukcje powodują, że spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników. O ich doskonałej jakości i niezawodności świadczy fakt, że rowery Romet cenione są nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich.


Rowery turystyczne Romet

Turystyczne rowery marki Romet łączą w sobie zalety pojazdu wykorzystywanego podczas dalszych wycieczek oraz takiego, który nie zawiedzie w przestrzeni miejskiej. Konstrukcja jednośladów umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji podczas jazdy, a wyposażenie, na które składa się m.in. amortyzowane siodełko, praktyczny bagażnik, duże koła i zintegrowane oświetlenie powoduje, że rowery turystyczne sprawdzają się w każdych warunkach. Z powodzeniem można ich używać w drodze do pracy, jak i na leśnych ścieżkach i polnych bezdrożach.

Rowery górskie Romet

Firma Romet w swojej ofercie posiada również rowery górskie, które od lat cieszą się powodzeniem wśród amatorów kolarstwa. Wyróżniają się sztywną konstrukcją, wytrzymałą ramą oraz zróżnicowanym rozmiarem kół. W zależności od potrzeb i preferencji można zdecydować się na rower Romet 26, 27,5 lub 29 cali i mieć pewność, że nie zawiedzie w żadnych, nawet najtrudniejszych warunkach. Każdy rower górski Romet to gwarancja wydajnej jazdy i udanych wycieczek.

Romet rower miejski

Dla tych, którzy chcą szybko i wygodnie przemieszczać się po mieście, idealnym środkiem transportu okażą się rowery miejskie marki Romet. Są nie tylko bardzo stylowe i efektowne, ale również funkcjonalne i komfortowe. Wygodne szerokie siodełka, fabrycznie montowane oświetlenie, bagażnik, osłona łańcucha i błotniki to tylko niektóre cechy oferowanych modeli powodujące, że jazda miejskimi ulicami będzie bezpieczna i wygodna.