Rowery biegowe

FILTRY

Kategoria

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Galeria Katowicka
Kraków
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Wyprzedaż
Rower biegowy dla dzieci Strider 12 Sport ST-S4OR orange
U
Obejrzałeś/aś 5 z 5 produktów

Rowerki biegowe pozwalają na naukę utrzymywania równowagi najmłodszym dzieciom. Sprawdź jakie rowerki biegowe dla dzieci ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz rowerek dla swojego dziecka!

Rowerek biegowy dla najmniejszych i najmłodszych dzieci

Rowery biegowy kettler

Rowerek biegowy przeznaczony jest dla dzieci najmniejszych. Na tym rowerku dzieci dopiero rozpoczynają swoją naukę kontaktu ze sprzętem. Najważniejszą nauką jaką przekazują dzieciom jest nauka utrzymywania równowagi.

Te dzieci, które korzystają z takich rowerków biegowych, często przerzucają się od razu na większe rowery bez dodatkowych kółek. Na początek najlepiej sprawdzi się rowerek biegowy 2w1. Pierwsza styczność dziecka może być na rowerku 3 kołowym. Po oswojeniu można szybko i łatwo zmienić układ rowerka na dwukołowy. Dzięki temu dziecko stopniowo będzie uczyć się utrzymywania równowagi.

Rowerki biegowe dla dzieci przystosowane od wzrostu 85 centymetrów

Rowerki biegowe dla dzieci przeznaczone są dla tych, które mają od dwóch do czterech lat. Mogą z nich korzystać oczywiście już dzieci młodsze. Z reguły dzieci, które zaczynają korzystać z takich rowerków mają od 85 centymetrów wzrostu. Najlepszym wiekiem dla dziecka, by zaczęło korzystać z rowerka biegowego jest 18 miesięcy. Jednak najlepiej wasze dziecko znacie sami, więc sami oceńcie kiedy będzie gotowe na rowerek.

Rowerek biegowy dla 2 latka - najlepszy wiek na kupno

Rowerek biegowy dla 2 latka jest najbardziej popularny. Jest to chyba najbardziej popularny wiek, w którym rodzice kupują swoim pociechom takie rowerki. Wtedy z reguły dziecko jest bardziej chętne do zabawy na powietrzu i częściej możecie z nim wychodzić. Rowerek biegowy dla dwulatka może mu posłużyć na długie lata. Niektóre, lepsze modele rosną razem z dzieckiem. Dzięki temu nie musicie się martwić zmianą roweru do mniej więcej 5 roku życia.

Rowerek biegowy dla rocznego dziecka z reguły nie jest często wybierany. Oczywiście istnieją modele dla wieku poniemowlęcego, ale nie cieszą się dużą popularnością. Najczęściej wybierany jestrowerek biegowy dla 1 5 rocznego dziecka. Jest to już taki wiek, kiedy dziecko swobodnie się porusza na nogach. Warto zacząć naukę jak najszybciej, dlatego też niektóre rowerki mają możliwość podpięcia do bujaka. Wtedy dziecko bezpiecznie przyzwyczaja się do rowerka. Uczy się na nim siedzieć, trzymać kierownicę, a wszystko to bez żadnego ryzyka wywrotki.

Kupując rowerek biegowy dla 3 latka możecie już być pewni, że będzie on się swobodnie na nim poruszać. Będzie to najlepszy środek transportu do najbliższego sklepu lub placu zabaw. Dziecko będzie dużo bardziej ochoczo wychodziło na świeże powietrze.

Rowerek biegowy dla dziewczynki - z reguły jest różowy

Rowerek biegowy dla dziewczynki, jak to zwykle bywa, jest różowy. Jeśli planujecie mieć parkę dzieci kupcie jednak lepiej taki, który również posłuży chłopcu. Często rowerki dla najmłodszy mają uniwersalne kolory, także nie będzie Wam ciężko ich znaleźć. Dla dziewczynki rowerek biegowy od kiedy? Wcześniej już podawaliśmy od kiedy najlepiej wybrać, jednak musicie sami ustalić i wybrać czas, który będzie dla Waszego dziecka najlepszy. Jeśli szybko nauczy się chodzić, kupcie mu rowerek jak najszybciej.

Rowerek biegowy pompowane koła to średni pomysł dla Was samych. Będzie to wymagało Waszej częstej ingerencji przy pompowaniu kół. Wybierzcie lepiej rowerek z niepompowanymi oponami. Dla swojej wygody wybierzcie opony piankowe. Nie trzeba ich pompować, a przy okazji wygodne są dla dziecka.

Rowerek biegowy allegro - sprawdź nasze produkty

Rowerki dla dzieci

Wyszukując rowerek biegowy allegro możesz znaleźć też nasze produkty. Od pewnego czasu również na tej witrynie wystawiamy na sprzedaż produkty INTERSPORT. Kiedy wyszukacie rowerki biegowe allegro możecie sprawdzić ofertę, ale ostatecznego zakupu dokonać w sklepie stacjonarnym. To może być nawet lepszy pomysł. Będziecie wtedy mogli dokonać zakupu z dzieckiem. Może pozwolicie wybrać kolor? Allegro rowerek biegowy za to daje możliwość zakupu rowerka na prezent. Jeśli mieszkacie daleko od, na przykład, swojego chrześniaka to jest to sposób, byście kupili mu fajny prezent na odległość.

Rowerek biegowy kettler - wytrzymałość i bezpieczeństwo

Rowerek biegowy kettler ma stalową ramę. Rama ta pokryta jest specjalną poliestrową powłoką, która odporna jest na zadrapania. Taki rowerek pozwoli dziecku na naukę utrzymania równowagi zanim przesiądzie się na większy rower. Kettler rowerek biegowy ma bardzo wygodne siodełko, które jest specjalnie obniżone. Zapewnia to bezpieczne wsiadanie i zsiadanie z roweru. Siodełko posiada regulację, dzięki czemu rowerek będzie rósł z dzieckiem i będzie zawsze wygodny. Bezpieczna kierownica posiada ogranicznik, dzięki któremu koła nie skręcą się całkowicie. Kierownica posiada ochraniacz, a rączki są zamontowane tak, by dziecko się nie ześlizgnęło.