Rowery górskie MTB 27,5 Genesis

FILTRY

Kategoria

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Akcja

  • (3)

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zielona Góra
Focus Mall
20% taniej z kodem BIKE20
Rower górski MTB damski Genesis Solution 2.2 Disc 27,5 1909562
48
20% taniej z kodem BIKE20
Rower górski MTB damski Genesis Zeta 27,5 1909560
37 42 47
20% taniej z kodem BIKE20
Rower górski MTB damski Genesis Solution 1.2 27,5 1909561
43 48 53
Obejrzałeś/aś 3 z 3 produktów

Standardowy rozmiar kół rowerowych, za który powszechnie uznaje się koła 26 cali, często okazuje się niewystarczający w przypadku wymagających tras. Ścieżki rowerowe wiodące przez lasy, wzgórza, tereny błotniste, a następnie szybko przechodzące w drogę asfaltową, stają się ogromnym wyzwaniem dla sprzętu i kondycji samego kolarza. Zastosowanie roweru o odpowiednim rozmiarze kół znacznie ułatwi zmagania z wymagającym terenem, czyniąc jazdę o wiele przyjemniejszą i umożliwiając efektywny rozkład sił na długich trasach.


Rowery górskie 27,5 cala w ofercie INTERSPORT

Powszechnie przyjmuje się, że im większe koła, tym większą prędkość można uzyskać na trasie, za cenę nieco mniejszej zwinności. Rozmiar kół w rowerze musi być także dostosowany do wzrostu kolarza. To dlatego rowery górskie 27 5 cala okazują się strzałem w dziesiątkę dla wielu pasjonatów sportów rowerowych. Ich uniwersalny charakter wpisuje się zarówno w potrzeby osób pokonujących zaawansowane trasy w górach, jak i amatorów długodystansowych wycieczek po drogach mieszanych. W ofercie sklepu INTERSPORT znajdują się rowery MTB 27.5 cala, skompletowane z asortymentu producentów Romet i Liv. Proponowane u nas rowery przeszły rygorystyczny proces selekcji, opartej o wieloletnie doświadczenie i gruntowną znajomość potrzeb klientów. Każdy rower górski 27,5 cechuje szereg indywidualnych funkcji, jakie zostały szczegółowo opisane w zakładce z opisem. Rowery występują w dwóch rozmiarach ramy, dzięki czemu można je dopasować do wzrostu i preferencji konkretnej osoby. Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze sprzętu spełniającego indywidualne wymagania.

Rower górski 27 5 cali – najważniejsze cechy i zalety

Rower górski 27.5 stopniowo wypiera mniejsze konstrukcje mające koła 26 cali. Klienci chętnie przerzucają się na większe koła, co z jednej strony dostarcza lepszych wrażeń z jazdy, z drugiej – nie powoduje daleko idących kompromisów na wadze i oporach toczenia. Rower górski 27.5 cali umożliwia rozwinięcie znacznie wyższych prędkości na trasie i utrzymywanie stałego tempa niższym nakładem energetycznym. Jeden obrót koła pozwala przejechać większy dystans, co przy kilku godzinach jazdy przekłada się na różnice wielu kilometrów. Rowery górskie 27.5 gwarantują ponadto lepszą wytrzymałość podzespołów. Przeciążenia generowane przez jazdę po wymagającym terenie przenoszone są na koła o większej średnicy, co rozkłada je na całą powierzchnię, redukując nacisk jednostkowy. Większe koła oznaczają także szerszą powierzchnię styku z podłożem. W przypadku eskapad górskich pozwala to na poprawę bezpieczeństwa podczas zjazdów i pokonywania zakrętów, a także lepszą przyczepność przy jeździe na wilgotnym podłożu. Rower górski MTB 27.5 umożliwia bardziej komfortowe pokonywanie przeszkód na drodze. Przejazd przez kamienie, gałęzie czy zagłębienia terenu nie powoduje tak dużych wstrząsów, jakie odczuwamy w rowerach o mniejszej średnicy koła. Minimalizacja wstrząsów w rowerach górskich 27 cali jest dodatkowo wspomagana przez zaawansowane systemy amortyzacji, jakie producenci Liv i Romet uwzględniają w swoich produktach.

Rower górski 27 cali– zastosowanie

Omawiane tutaj rowery znalazły zastosowanie w wielu dziedzinach kolarstwa wyczynowego i rekreacyjnego. Doskonale spełniają swoje zadania w środowisku górskim, pełnym stromych podjazdów i konieczności wykonywania gwałtownych manewrów na trasie. Rower górski 27 cali dzieli się na kilka kategorii, obejmujących produkty określane jako rowery XC, rowery enduro czy rowery rekreacyjne. W sklepie INTERSPORT skompletowaliśmy asortyment wpisujący się w potrzeby jak najszerszej grupy osób. W rowerach górskich 27.7 cala na uznanie zasługuje ich uniwersalność. Ten sam modelu roweru pozwoli na szybkie przemieszczanie się po trasie asfaltowej, dostarczając zarazem wysokiego komfortu jazdy po skręcie w teren. Rowery górskie MTB 27.5” odpowiadają za popularyzację rowerowych wycieczek górskich, umożliwiających podziwianie niezwykłych krajobrazów i pokonywanie znacznie większych tras, niż byłoby to możliwe na klasycznym sprzęcie. Dzięki INTERSPORT, zyskujesz dostęp do najlepszych rowerów MTB 27.5 cala, oferowanych w konkurencyjnych cenach.