Outlet kategorii Rowery górskie MTB

FILTRY

Kategoria

Cena

Akcja

  • (14)

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Obejrzałeś/aś 0 z 0 produktów

Tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy, a szybkość i zdolności terenowe stanowią najważniejsze cechy oczekiwane od roweru, proponujemy rowery MTB 29 cali. Są to rowery o największym rozmiarze kół dostępnych w masowej produkcji, które znajdują zastosowanie zarówno w kolarstwie zawodowym, jak i rekreacyjnym. Tego typu rowery idealnie sprawdzą się w trakcie wymagających podjazdów, pokonywania kamieni i gałęzi na ścieżkach leśnych, a także podczas zjazdów z góry.


Rower górski 29 – perfekcyjny w każdym calu!

Rower 29 cali ma wbudowane opony o grubszym profilu, co przekłada się na doskonałą przyczepność do podłoża. Grube opony kojarzą się wielu osobom z wysokimi oporami toczenia. Jednak w proponowanych przez nas rowerach górskich 29 cali są one rekompensowane przez konstrukcję ramy, efektywne przełożenia i dużą średnicę koła. Na jeden obrót koła w rowerze 29 cali przypada ta sama siła, co w rowerach o mniejszej średnicy. Jednak z oczywistych względów rowerem MTB 29 cali pokonamy większy dystans, przykładając do tego taki sam wydatek energetyczny. Nic dziwnego, że rower górski 29 jest tak popularny w wyścigach enduro czy profesjonalnych zmaganiach kolarskich organizowanych na górskim terenie.

W ofercie sklepu INTERSPORT zamieszczamy rowery górskie 29 cali marki Giant, Liv i Romet. Proponowane przez nas rowery wyróżniają się doskonałą relacją ceny do jakości, otwierając użytkownikom drogę do profesjonalnego współzawodnictwa. Rower górski 29 cali oferuje ponadprzeciętny komfort jazdy na długich trasach, umożliwiając organizowanie wycieczek krajoznawczych, a także czerpanie radości z dynamicznej jazdy w terenie. Asortyment sklepu INTERSPORT dobieraliśmy z uwzględnieniem rozmaitych potrzeb naszych klientów. Dlatego w katalogu naszych produktów znajdziesz konstrukcje przeznaczone dla zawodowców, oraz rowery górskie 29 cali do zastosowań rekreacyjnych. Wszystkie rowery są wyposażone w doskonałej jakości podzespoły, dające gwarancję bezawaryjnego użytkowania i pomagające w pokonywaniu wymagających tras.

Rower górski 29 cali – najważniejsze zalety

Zalety, jakie oferuje rower MTB 29 cali, koncentrują się w szczególności na komforcie jazdy i możliwości pokonywania wymagającego terenu. Większy rozmiar kół świetnie radzi sobie z przejazdami po drodze kamienistej lub leśnej, gdzie główną przeszkodę stanowią gałęzie i wystające z ziemi korzenie drzew. Wytrzymała opona stworzona do jazdy w terenie pozwala na osiąganie większej prędkości. Rower 29 cali zapewnia optymalną pozycję podczas jazdy. Równomiernie rozłożony środek ciężkości sprawia, że użytkownik może bezpiecznie poruszać się po nierównościach, minimalizując ryzyko wywrotki. Duże koła przydają się przede wszystkim podczas stromych zjazdów. Znaczna prędkość i ostry kąt nachylenia to środowisko, gdzie rower MTB 29 w pełni rozwija swoje skrzydła. Duże koła to także diametralna poprawa parametrów trakcji. Kontakt z podłożem w rowerach MTB 29 cali przekłada się na bardziej komfortowe wchodzenie w zakręty. Zastosowanie rowerów górskich 29 cali w maratonach i wyścigach cross-country jednoznacznie dowodzi ich skuteczności w pokonywaniu wielokilometrowych tras. Korzystanie z rowerów 29 cali wiąże się z jeszcze jedną zaletą, polegającą na lepszym utrzymywaniu zadanej prędkości. W rowerach MTB 29 cali o wiele szybciej pokonasz zadany dystans, zużywając przy tym mniej energii.

Rowery MTB 29 cali w ofercie sklepu INTERSPORT

Asortyment sklepu INTERSPORT koncentruje się na dostarczaniu rowerów 29 cali stworzonych w odpowiedzi na potrzeby różnych grup klientów. Mamy w ofercie rowery damskie i męskie, różniące się ilością przerzutek, długością ramy, klasą technologii aluminium czy parametrami mechanizmu korbowego. W przypadku pojawienia się wątpliwości, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Asortyment sklepu INTERSPORT zawiera wyłącznie sprawdzone rowery 29 cali, wybrane na podstawie analizy parametrów technicznych i opinii użytkowników. Sprzęt tego typu dostarcza fantastycznych wrażeń z jazdy, propagując tym samym aktywny styl życia i poznawanie piękna otaczającej nas przyrody.