Rowery trekkingowe

FILTRY

Marka

Rozmiar

Cena

Wyprzedaż
Rower elektryczny trekkingowy Romet 2022 Gazela 1 RM
M
5 499,00 od 4 399,00
Od 5 499,00
Raty 0%
Rower elektryczny trekkingowy Romet 2022 Wagant 1 RM
M
5 499,00 od 4 399,00
Od 5 499,00
Raty 0%
Rower trekkingowy Romet 20 Wagant 3
L
2 299,00 od 1 609,00
Od 2 299,00

Rower trekkingowy - wiele modeli. Sprawdź jakie rowery trekkingowe ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz rower dla siebie!

Rower trekkingowy najlepszy na długie trasy o zróżnicowanym terenie

Rower trekkingowy projektowany z myślą o tych osobach co nie wyobrażają sobie dnia bez wypadu na rower. Na tego typu rowerze będziesz czerpać pełnymi garściami przyjemność z jazdy również w zróżnicowanym terenie. Wyposażony jest we wszystko co niezbędne dla naszego komfortu tzn. w błotniki, bagażnik, amortyzator teleskopowy czy nawet amortyzator siodełka.

Dobry rower trekkingowy sprawdzi się podczas długich wycieczek jak i w codziennym użytkowaniu, takim jak chociażby dojazd do pracy.

Rowery trekkingowe

Trekkingowy rower ze średniej półki z powodzeniem sprosta wymaganiom doświadczonych rowerzystów. Do tego potrzeba średnio dwa tysiące złotych.

Rowery trekkingowe zaprojektowane do pokonywania długich tras

Rowery trekkingowe sprawdzą się również na dalekie trasy. Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą zestawu naprawczego czyli łatek do klejenia dętki czy naprawy zerwanego łańcucha. Nie zapomnij zabrać ze sobą pompki do uzupełnienia powietrza lub napompowania przebitego koła.

Rowery trekkingowe ranking - tutaj podstawowe modele możemy już dostać w kwocie w granicach 1500 zł. Jednak nie liczyłbym na super efekty i odczucia w trakcie poruszania się takim rowerem. Jego wyposażenie będzie również skromniejsze.

Natomiast jeśli przeanalizujemy ranking rowerów trekkingowych to za cenę w granicy 2 tys zł. możemy oczekiwać ciekawszego wyposażenia i trwalszego osprzętu czyli dobrych manetek, hamulcy i przerzutek.

Na dłuższe wycieczki i na co dzień - rower trekkingowy damski!

Rower trekkingowy damski to również rower do uprawiania zaawansowanej turystyki po drogach asfaltowych i szutrowych. Niektóre osoby potocznie rowery takie nazywa trekkingi damskie. Posiadają koła 28” lub 27”, średnio wąskimi oponami, cieńszymi od rowerów górskich, a grubszymi od rowerów szosowych.

Rower damski trekkingowy posiada bogate wyposażenie. Bagażnik, do którego przymocowuje się specjalne torby, zwane sakwami, dobre oświetlenie, dzwonek czy błotniki. Rower taki również świetnie sprawdzi się w miejskiej dżungli.

Rower trekkingowy męski - pełne wyposażenie roweru

Rower trekkingowy

Rower trekkingowy męski - jego wyposażenie znacząco różni się od roweru crossowego. Po prostu jest bogatsze, ale to głównie z powodu przeznaczenia do tras turystycznych oraz miejskich wypraw. Na rower męski trekkingowy zabierzemy podstawowy ekwipunek turystyczny, w tym śpiwór i lekki namiot. Świetnie takim rowerem możemy zwiedzać turystyczno - przyrodnicze miejsca. Waga roweru trekkingowego waha się od 15 do 25 kg.
Rowery trekkingowe damskie - zapewniają wygodną pozycję

Rowery trekkingowe damskie zapewnią zdrową i wygodną pozycję. Jest to możliwe dzięki wygodnemu siodełku i możliwości ustawień kierownicy do potrzeb rowerzystki. Należy pamiętać, że prawidłowe ustawienie odległości siodełka od kierownicy również ma zasadniczy wpływ na komfort jazdy. Częstym błędem jest za nisko ustawione siodełko, więc dokładnie zwróćmy na ten element uwagę.

I zachodzi pytanie jaki rower trekkingowy kupić na nadchodzący sezon? Najlepiej niech to będzie rower dobrej sprawdzonej marki co daje nam gwarancję długiego i niezawodnego użytkowania. Takie rowery kupisz w sklepie INTERSPORT

Rowery trekkingowe męskie - wygodne nawet na najtrudniejszych trasach!

Rowery trekkingowe męskie to świetna propozycja dla osób, które zamierzają poprawić swoją ogólną kondycję i wydolność. Rower nie obciąża stawów i dlatego jest polecany przez ortopedów. Może służyć również do rehabilitacji po przebytych kontuzjach.

Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie rower trekkingowy romet, który posiadamy w sprzedaży, praktycznie w całej gamie cenowej. Oczywiście inne proponowane przez nas marki są również niezawodne i idealnie sprawdzą się na trasie. Rowery sprzedawane przez nas mają gwarancję i zapewniamy specjalistyczny serwis.