• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Spodnie termoaktywne

Kalesony termoaktywne pozwolą zachować ciepło nawet w najzimniejszych warunkach pogodowych. Sprawdź ofertę kalesonów termicznych INTERSPORT!

Kalesony termiczne produkowane są z szybkoschnących materiałów.

Kalesony termiczne podobnie jak cała odzież termoaktywna zachowuje w trudnych warunkach pogodowych ciepło. Odzież certyfikowana z wysokiej jakości materiałów. Najlepsze kalesony termiczne męskie posiadają technologię antygrzybiczną.

Legginsy termoaktywne

Taka odzież jest dziś nieodzownym elementem wyposażenia osób, które aktywnie uprawiają sport i turystykę, zwłaszcza ekstremalnie. Od zwykłych materiałów bieliznę taką odróżnia zdolność odprowadzania potu i pary wodnej. 

Legginsy termoaktywne męskie w chłodne dni możecie nosić nawet na co dzień do pracy czy szkoły.

Kolejna nazwa związana z odzieżą sportową to legginsy termoaktywne męskie, które najchętniej zakładają osoby biegające. W środowisku biegaczy, a również w środowisku rowerzystów bardzo chętnie są stosowane. 

kalosony termoaktywne

Aby uprawianie sportu czy wypraw turystycznych dawało wiele korzyści i przyjemności warto wyposażyć się w dobrej jakości leginsy termoaktywne męskie, proponowane w skepie INTERSPORTU. Warto wybierać legginsy bezszwowe, co znacząco zapobiegnie wszelkiego typu otarciom. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertami naszego sklepu internetowego.

Kalesony termiczne

Kalesony termoaktywne 4f posiadają dodatkową wentylację, dzięki czemu są przewiewne. 

Z pośród proponowanych sprawdzonych marek, specjalizujących się w produkcji odzieży sportowej, w tym odzieży lekkiej i oddychającej polecamy najwyższej jakości kalesony termoaktywne 4f. Posiadamy rozmiary zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Firma 4F potwierdza swoją jakość, współpracą z Polskim Komitetem Olimpijskim, przygotowując kolekcje na igrzyska letnie i zimowe.