Spodnie termoaktywne

Wyprzedaż
Spodnie treningowe damskie Nike Pro 365 CZ9779
XS S M L
219,99 od 153,99
Od 219,99
Spodnie termoaktywne męskie UYN Resilyon Pants U100287
S/M L/XL XXL
Bielizna męska spodnie termoaktywne UYN Fusyon Pants U100030
S/M L/XL XXL
Outlet
Spodnie treningowe męskie Under Armour Print 1370413
S XXL
Wyprzedaż
Bielizna dla dzieci Under Armour ColdGear® 1343271
122/126

Kalesony termoaktywne pozwolą zachować ciepło nawet w najzimniejszych warunkach pogodowych. Sprawdź ofertę kalesonów termicznych INTERSPORT!

Kalesony termiczne produkowane są z szybkoschnących materiałów.

Kalesony termiczne podobnie jak cała odzież termoaktywna zachowuje w trudnych warunkach pogodowych ciepło. Odzież certyfikowana z wysokiej jakości materiałów. Najlepsze kalesony termiczne męskie posiadają technologię antygrzybiczną.

Legginsy termoaktywne

Taka odzież jest dziś nieodzownym elementem wyposażenia osób, które aktywnie uprawiają sport i turystykę, zwłaszcza ekstremalnie. Od zwykłych materiałów bieliznę taką odróżnia zdolność odprowadzania potu i pary wodnej. 

Legginsy termoaktywne męskie w chłodne dni możecie nosić nawet na co dzień do pracy czy szkoły.

Kolejna nazwa związana z odzieżą sportową to legginsy termoaktywne męskie, które najchętniej zakładają osoby biegające. W środowisku biegaczy, a również w środowisku rowerzystów bardzo chętnie są stosowane. 

kalosony termoaktywne

Aby uprawianie sportu czy wypraw turystycznych dawało wiele korzyści i przyjemności warto wyposażyć się w dobrej jakości leginsy termoaktywne męskie, proponowane w skepie INTERSPORTU. Warto wybierać legginsy bezszwowe, co znacząco zapobiegnie wszelkiego typu otarciom. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertami naszego sklepu internetowego.

Kalesony termiczne

Kalesony termoaktywne 4f posiadają dodatkową wentylację, dzięki czemu są przewiewne. 

Z pośród proponowanych sprawdzonych marek, specjalizujących się w produkcji odzieży sportowej, w tym odzieży lekkiej i oddychającej polecamy najwyższej jakości kalesony termoaktywne 4f. Posiadamy rozmiary zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Firma 4F potwierdza swoją jakość, współpracą z Polskim Komitetem Olimpijskim, przygotowując kolekcje na igrzyska letnie i zimowe.