Komplety - rozmiar 140

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

  • 140

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
OUTLET
Bielizna termoaktywna dla dzieci LEGO Wear Ultar 700 zestaw 11010778
116 128 140 152
OUTLET
Bielizna termoaktywna dla dzieci LEGO Wear Ultar 700 zestaw 11010778
116 128 140 152
OUTLET
Bielizna termoaktywna dla dzieci zestaw Odlo ActiveWarm 159449 zestaw
128 140 152 164
OUTLET
Bluza narciarska dla dzieci Odlo Carve 1/2 Zip 541819
140 152 164
Obejrzałeś/aś 8 z 8 produktów

Trenujesz również w zimniejszą pogodę? Z pewnością przyda Ci się komplet bielizny termoaktywnej. Sprawdź jaką bieliznę termoaktywną ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz komplet dla siebie!

Bielizna termoaktywna komplet - idealny zestaw dla osób, które trenują w niższych temperaturach.

Odzież sportowo - turystyczna, szczególnie ta, która posiada najlepsze parametry związane między innymi z możliwością usuwania wilgoci na zewnątrz jest w szczególnym zainteresowaniu pasjonatów ruchu na świeżym powietrzu. Odzież oddychająca i szybkoschnąca zrewolucjonizowała rynek. 

Komplet termoaktywny

Dużym zainteresowaniem klientów INTERSPORTU cieszy się bielizna termoaktywna komplet, który w każdych warunkach pogodowych zapewnia optymalny mikroklimat. Tym samy odzież taka utrzymuje stały komfort cieplny i chroni nas przed przeziębieniem czy zapaleniem stawów. Przydatna szczególnie, w okresie występujących chłodów i zimnych wiatrów.

Bielizna termoaktywna damska, męska komplet - cały zestaw składa się przeważnie z bluzy i getrów.

Bielizna termoaktywna damska komplet polecana jest zarówno dla kobiet przemierzających górskie szlaki czy kochających sporty narciarskie. Sprawdzi się doskonale w trakcie zimowych spacerów. Bielizna termoaktywna skutecznie zapobiegnie utracie ciepła przez organizm. W naszym sklepie polecamy komplet termoaktywny damski, który również fasonem, wzorem czy kolorem zadowoli każdą z Pań. 

Bielizna termoaktywna damska

Do biegania, na rower, w drodze na siłownię, dla mężczyzn najlepsza będzie - bielizna termoaktywna męska komplet, którą należy tak dobrać, aby ściśle przylegała do ciała. Jest to ważny warunek, aby odzież spełniała swoją funkcję. 

Wybierając się w góry lub na wędrówki zaopatrz się w komplet termoaktywny. 

W zależności od warunków atmosferycznych i rodzaju aktywności, bieliznę termoaktywną podzielić możemy na bieliznę lekką, średnią i ciepłą. Pierwszą możemy wykorzystywać nawet w okresie letnim, gdyż jej używanie zapewni suchą skórę. Średnią bieliznę chętnie stosują osoby uprawiające sporty outdoorowe. Uważana jest za bieliznę całoroczną. Natomiast do temperatur niskich i mocnego wiatru polecamy komplet termoaktywny, w formie bielizny ciepłej, który doskonale sprawdzi się, w trakcie uprawiania narciarstwa.

Bielizna termoaktywna Nike komplet - najczęściej wybierana jako prezent dla trenujących mężczyzn.

Bielizna termoaktywna męska

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent może uradować, aktywnie spędzających czas mężczyzn, to podpowiadamy, że bielizna termoaktywna Nike komplet - okaże się bardzo dobrym wyborem. W skład kompletu wchodzi koszulka oraz getry. W INTERSPORCIE możesz również zakupić odzież termoaktywną innych sprawdzonych producentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką dostawę pod drzwi Twojego domu. Zapraszamy Państwa także do stacjonarnych sklepów INTERSPORT na terenie dużych miast Polski.