Znajdź modne kąpielówki męskie! Wybierz teraz spośród szerokiej oferty topowych marek. Szybka i bezpieczna wysyłka. Niskie ceny! Sprawdź sklep sportowy INTERSPORT POLSKA S.A.!
Kąpielówki - jak o nie dbać?

Kąpielówki wykonane są zazwyczaj poliestru lub lycry oraz domieszek innych materiałów. Należy pamiętać, by odpowiednio o nie dbać. Kąpielówki należy zawsze po kąpieli przepłukać bieżącą, słodką wodą. Niezależnie czy kąpaliśmy się na basenie, w jeziorze lub morzu. Materiał jest osłabiony przez związki chemiczne (chlor na basenie) oraz przez naturalne związki występujące w wodzie, jak sól. W wodzie słodkiej często występuje wiele mikro organizmów zwierzęcych i roślinnych, które osadzają się w drobnych szczelinach pomiędzy włóknami.

kąpielówki męskie

Chcąc utrzymać w czystości męskie kąpielówki, wystarczy przemywać je za każdym razem pod bieżącą, słodką wodą. Uwaga, nie należy używać silnych środków chemicznych, wybielaczy, odplamiaczy i innych tego typu detergentów.

Kapielowki meskie idealnie dopasowują się do kształtów ciała, nie krępując ruchów podczas kąpieli. Kąpielówki męskie dzięki zastosowaniu odpowiednich, wytrzymałych materiałów są odporne na rozciągnięcia i deformacje.Kąpielówki — każdego sezonu inne!

Najbardziej popularne są kąpielówki adidas, calvin klein, speedo, arena, nike, 4f. Dla osób, które poszukują odpowiedniej odzieży do pływania i uprawiania sportów wodnych, najlepsze są kąpielówki męskie adidas, nike, 4f.

kąpielówki chłopięce

Kąpielówki męskie, jakie sprzedajemy, można obejrzeć i zakupić w sklepie stacjonarnym lub online. Zakupów internetowych można dokonać bezpośrednio przez stronę lub na profilu allegro Intersport, wyszukując kąpielówki męskie allegro. W ofercie znajdziesz również kąpielówki chłopięce w wielu wariantach kolorystycznych.

Panowie tak jak i Panie śledzą trendy mody. Słusznie, bo co roku producenci wypuszczają na rynek coraz to nowsze i lepsze modele kąpielówek. Patrząc na kąpielówki męskie 2017, 2018 przeważały zamówienia na bokserki męskie oraz białe kąpielówki.