Wybieraj stroje kąpielowe na lato lub takie, które będą idealne do codziennych treningów na basenie! Wzorzyste bikini i gładki dół ? U nas jest szeroki wybór. Sprawdź ofertę!

Stroje kąpielowe - piękne kolory, piękny wygląd!

Stroje kąpielowe damskie mogą być przeróżne. Wszystko zależy od tego, do czego będziemy ich używać. Strój kąpielowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest woda lub słońce, czyli opalanie. Strój kąpielowy powinien się pięknie prezentować i być idealnie dopasowany do ciała. Nie może być za duży, bo będzie wisieć i ciągle się zsuwać. Za mały, będzie uwidaczniać “fałdki”. Strój kąpielowy potrafi przysporzyć wiele trudności przy zakupie…

Stroje kąpielowe - jaki strój dla kogo?

Wzory, kolory, kształty, rozmiary… wybór jest ogromny! Na szczęście, każdy może, a nawet powinien mieć więcej niż jeden strój. Dlaczego? Ponieważ w innych okolicznościach sprawdzi się strój kąpielowy jednoczęściowy , w innych strój kąpielowy z wysokim stanem a w jeszcze innych strój kąpielowy dwuczęściowy .strój kąpielowy jednoczęściowy

Stroje kąpielowe jednoczęściowe przeważają na basenach. Strój kąpielowy jednoczęściowy sportowy daje komfort i swobodę pływania. Idealnie nadają się do pływania rekreacyjnego jak i treningu. Strój jednoczęściowy powinien dobrze przylegać do ciała, ramiączka nie powinny spadać, a majtki nie powinny się rolować. Jednoczęściowy strój kąpielowy najchętniej jest wybierany przez osoby pływające i uprawiające sporty wodne. Sprawdzają się one również jako stroje kąpielowe dla puszystych osób. Takie osoby mogą dopasować do swojej figury stroje kąpielowe jednoczęściowe wyszczuplające , dzięki czemu będa czuły się pewnie i atrakcyjnie. Bardzo popularny jest też strój kąpielowy jednoczęściowy hiszpanka, falbanki, czerwony, czarny. Na basenach przeważa strój kąpielowy jednoczęściowy nike, adidas, speedo.
Analizując trendy wakacyjne, można zauważyć, że stroje kąpielowe 2017, 2018 to przeważnie stroje kąpielowe dwuczęściowe . W wakacje częściej ubieramy strój dwuczęściowy , ponieważ chcemy przy okazji kąpieli wodnych, zażyć kąpieli słonecznej. Stroje kąpielowe dwuczęściowe dają nam duże pole manewru jeśli chodzi o ich kompletowanie. Bez problemu można osobno zakupić dół i górę stroju, tym samym kompletując własny zestaw. Mając kilka takich strojów, możemy je dowolnie ze sobą mieszać. Bardzo dużą liczbę fanów posiada bikini i strój kąpielowy push up.Bardzo popularne są również stroje kąpielowe z wysokim stanem . Tego typu strój jest strojem kąpielowym typowo wakacyjnym. Noszą go zazwyczaj Panie, które chcą podkreślić wcięcie w talii. Strój kąpielowy wysoki stan często króluje nad morzem, jego konkurentem jest strój kąpielowy push up . Ten strój dwuczęściowy również można łączyć z innymi. Bardzo atrakcyjnie wygląda jego połączenie ze strojem o wysokim stanie. Stroje kąpielowe push up mają za zadanie podkreślić biust, dlatego bardzo ważne jest ich przymierzenie i wybranie odpowiedniej miseczki. Góra stroju nie powinna być za ciasna by nie uciskać biustu. Nie powinna być też za duża, gdyż luźna miseczka może łatwo się przesunąć.

Strój kąpielowy - jak o niego zadbać?

Wszystkie nasze stroje kąpielowe jednoczęściowe, dwuczęściowe i inne, wykonane z materiałów gatunkowo najwyższej jakości. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dbaniu o strój kąpielowy, tak by zachował on swoje właściwości i służył nam przez cały sezon, a nawet i kolejne lata.

Po każdej kąpieli trzeba strój dokładnie wypłukać w zimnej, bieżącej, słodkiej wodzie. Zwłaszcza po kąpieli w słonej wodzie (morze, ocean) lub w wodzie chlorowanej (basen). Nie należy stroju prać w pralce, w wysokich temperaturach. Nie powinno się również używać do prania silnych detergentów, wybielaczy, odplamiaczy i tym podobnych. Zawsze zwracaj uwagę na informacje zawarte na metce produktu. Producent szczegółowo określa tam zasady dbania o strój kąpielowy .

Stroje kąpielowe - sklep internetowy Intersport prowadzi sprzedaż również na allegro!

stroje kąpielowe dla dzieci

Bez najmniejszego trudu i nie wychodząc z domu, możesz dokonać zakupu online. Wystarczy wyszukać: stroje kąpielowe dwuczęściowe allegro lub stroje kąpielowe jednoczęściowe allegro . Znajdziesz tam również stroje kąpielowe dwuczęściowe z wysokim stanem, dla puszystych, sportowe, czarne . Oferujemy również stroje kąpielowe dla dzieci, w tym stroje kąpielowe dwuczęściowe dla dzieci oraz stroje dla chłopców.