Kurtki 3w1 zapewnią Ci ochronę przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Zabierz jedną kurtkę na długi wyjazd i nie martw się chłodem. Sprawdź jakie kurtki 3w1 ma w swojej ofercie INTERSPORT.


Kurtka 3w1 - na różne warunki atmosferyczne

Kurtka 3w1 ochroni Was przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Zapewni Wam osłonę przed wiatrem w pogodne dni, ale również przed chłodem w zimne dni. Kurtka 3w1 ma takie możliwości dzięki odpinanej podszewce. Podszewki z reguły są bardzo lekkie, a mimo to zapewniają świetną izolację cieplną. Zastosowane w kurtkach membrany zapewniają odpowiedni poziom oddychalności. Kurtki 3w1 mają przeważnie też uszczelnione szwy i zamki co sprawia, że są one bardziej wodoodporne.

Czy kurtka 3w1 to dobry wybór?

Kurtka 3w1 to nie tylko najlepszy wybór na wyjazd z dziećmi. Sprawdzi się również dla dorosłych. Pomyślcie tylko o pogodzie nad morzem. W jednym momencie świeci słońce i jest ciepło, a już za chwilę wieje silny wiatr i momentalnie się ochładza. Kupując taką kurtkę możecie być pewni, że nie będzie Wam to już straszne. Kurtki 3w1 możecie nosić na trzy sposoby. Pierwsze jako kurtkę wewnętrzną - kiedy jest dość ciepło. Drugi sposób, wtedy kiedy jest wieje i pada deszcz. A ostatni sposób to ten najcieplejszy. Kurtkę w ten sposób możecie nosić nawet podczas zimy. Tak naprawdę kurtka 3w1 zastąpi Wam pozostałe i nosić ją możecie cały rok.

Kurtki 3w1 wyprzedaż - kiedy kupować najlepiej

Kurtki 3w1 wyprzedaż pozwolą Wam zaopatrzyć się w nie w niższych cenach. Tak naprawdę takich kurtek możecie szukać cały rok. Przydadzą się Wam one podczas każdej pory roku. Jeśli szukacie kurtki przejściowej popatrzcie też na Kurtki 3w1. Tak samo, jeśli szukacie kurtki zimowej. Dobra kurtka 3w1 sprawdzi się Wam w każdej sytuacji. Kupując taką kurtkę w niższych cenach nie tylko zaoszczędzicie pieniądze, ale też czas i miejsce w szafie. Nie będziecie musieli szukać i kupować kilku kurtek, a wystarczy Wam tylko jedna.

Jakiej marki kupować kurtki 3w1?

Obecnie na rynku jest bardzo dużo firm zajmujących się produkcją kurtek 3w1. W zasadzie każda sportowa marka ma taką kurtkę w swojej ofercie. Możecie więc znaleźć kurtki 3w1 alpinus, campus. Obie marki były prowadzone przez jednego dużego właściciela, także kurtki te wiele się od siebie nie różnią. Najbardziej charakterystycznymi cechami tych kurtek są klejone szwy oraz regulacja dołu. Klejone szwy i laminowane zamki zapewniają kurtkom lepszą wodoodporność. Dzięki nim kurtki są bardziej odporne na wilgoć z zewnątrz. Regulacja ściągaczami dołu kurtki pozwoli odpowiednio ją dopasować. Dodatkowo w lepszym dopasowaniu pomogą rękawy, które regulowane są na rzepy.

kurtka 3w1

Kurtka 3w1 hi tec jest już bardziej profesjonalna. Marka ta od ponad 40 lat produkuje odzież dla zdobywców szczytów. Dzięki wielu latom doświadczenia doszli do perfekcji. Opracowali najlepszą technologię, która chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi oraz zapobiega przenikaniu chłodu i wilgoci. Kurtka 3w1 męska hi-tec ma odpinany kaptur, który jest całkowicie regulowany. Pozwala to na maksymalną ochronę twarzy przed wiatrem i zimnem. Posiada też wodoszczelny zamek główny. Zamek ten ma za zadanie ochronić podbródek i wewnętrzną listwę przeciwwiatrową.

Kurtka 3w1 4f - dobry wybór?

Równie dobra będzie kurtka 3w1 damska 4f oraz kurtka 3w1 męska 4f. Marka ta opracowała świetną membranę NeoDry, która stanowi środkową warstwę kurtki. Zapewnia ona ochronę przed przenikaniem chłodu i wilgoci. Kurtki te posiadają ważne systemy wentylacyjne między innymi pod pachami. Pozwala to na lepszą cyrkulację powietrza.

Oprócz marki 4f warto też spojrzeć na kurtka 3w1 the north face. Już sama nazwa wskazuje na to, że możecie spodziewać się dobrego produktu. Kurtki North Face mają bardzo lekką podpinkę wypełnioną puchem syntetycznym. Są to też kurtki 3w1 męskie gore tex. Materiał ten zapewnia najlepszą ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Nadaje się więc stuprocentową jako materiał na kurtki 3w1.