Bielizna termoaktywna damska Odlo Performance Warm LS 196191
Odlo

Bielizna termoaktywna damska Odlo Performance Warm LS 196191

319,99
Wybierz rozmiar
S
M
L
Opis Produktu

Komfortowe ciepło i pełna swoboda ruchu

Dopasowana koszulka techniczna o gładkim wykończeniu i jednorodnej kolorystyce. Dzięki rozciągliwej strukturze włókien zapewnia całkowity komfort i nieograniczoną swobodę. A przy tym jest niezwykle miękka. Strefy wentylacyjne w jej bezszwowej konstrukcji zapewniają lepsze zarządzanie wilgocią, pomagając zachować uczucie świeżości i suchości podczas aktywności sportowych.

Technologia bez zapachów

Po aktywnym dniu będziemy czuć się równie komfortowo jak na samym początku, dzięki technologi ZeroScent. Zapobiega ona przenikaniu substancji zapachowych do włókien, ograniczając w ten sposób rozwój bakterii, a tym samym ograniczając zapachy. Poza tym dwuwarstwowa konstrukcja tkaniny sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała, zabezpieczając nas przed wychłodzeniem.odlo body mapping

Ciało ludzkie składa się z różnych stref klimatycznych. Podczas uprawiania sportu niektóre obszary są chłodne, inne ciepłe, a niektóre części ciała pocą się bardziej niż inne. Aby zaspokoić te potrzeby, które czasami są sprzeczne, ODLO wypracowało strefy wydajności. Podczas gdy niektóre strefy mają właściwości izolacyjne, inne są szczególnie oddychające. Ponadto tkaniny zawierają innowacyjną konstrukcję z ruchem 360 °, która zapewnia dodatkowe rozciąganie na kolanach i łokciach, aby zagwarantować nieograniczoną swobodę ruchów.  • Pro-ekologiczna, materiał pochodzący z recyklingu
  • Wysoce funkcjonalna bielizna bezszwowa ze zintegrowanymi strefami wentylacji
  • Zaprojektowano z wykorzystaniem opracowanej przez Odlo mapy termicznej ciała
  • Pełna swoboda ruchów
  • Miękka w dotyku
  • Szybkie odprowadzanie wilgoci
  • Technologia antyzapachowa ZeroScent
  • Seria WARM - idealna dla wszystkich rodzajów aktywności w niższych temperaturach
  • Materiał z recyclingu: 62% Poliester, 31% Poliamid, 7% Elastanodlo_warm_tech

WARM by Odlo - Wysoce funkcjonalna odzież sportowa z doskonałą izolacją termiczną, która utrzymuje ciepło ciała, gdy na zewnątrz jest zimno. Dzięki skutecznym właściwościom odprowadzania wilgoci, skóra pozostaje sucha i ciepła. Ciepła jakość termiczna jest idealna do wszystkich zimowych aktywności.

odlo_zeroscent_logo

ZEROSCENT - nowa technologia antyzapachowa Odlo opiera się w 100% na naturalnych materiałach, które zapobiegają przenikaniu substancji zapachowych do włókien. W ten sposób rozwój bakterii został ograniczony. Zastosowany HeiQ Pure SPQR łączy składnik przeciwdrobnoustrojowy z biopochodnym polimerem redukującym nieprzyjemne zapachy.