Bielizna termoaktywna męska Viking Atos Set 500236765 komplet Bielizna termoaktywna męska Viking Atos Set 500236765 komplet
Viking

Bielizna termoaktywna męska Viking Atos Set 500236765 komplet

229,99
Rozmiar
XXXL
Opis Produktu

  • Komplet bielizny męskie termoaktywnej
  • Dopasowany krój, wysoce elastyczny materiał
  • Konstrukcja strefowa - grzeje i chłodzi jednocześnie
  • Bezszwowa konstrukcja
  • Antyalergiczne materiały
  • 54% poliamid z recyklingu, 38% poliester, 8% elastanSprawdzona podczas trekkingu zimowego jak i w czasie jazdy na nartach. Komplet bielizny termoaktywnej przyda się w niskich temperaturach, aby zachować ciepło zarówno w czasie aktywności jak i spoczynku.

Dopasowany krój odwzorowuje kształt ciała i ułatwia zakładanie wierzchnich warstw odzieży. Krój bezszwowy zabezpiecza przed otarciami i oferuje większą elastyczność materiału.

Dzięki strefowej konstrukcji oraz połączeniu włókien poliamidowych i poliestrowych materiał ociepla fragmenty ciała narażone na wychłodzenia oraz schładza te, które grzeją się najszybciej podczas aktywności. Jednocześnie szybko odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, aby zadbać o prawidłową termikę.viking_level 3

LEVEL 3 - Ekskluzywna, mocno zaawansowana technologicznie bielizna dla najbardziej wymagających. Zastosowanie tutaj zróżnicowanych stref (ochronnych i o podwyższonym stopniu wentylacji) oraz ergonomiczny, niekrępujący ruchów ciała krój, gwarantuje doskonały komfort użytkowania. Ma właściwości antystatyczne, nie wywołuje alergii i podrażnień. Połączenie materiałów o różnych fakturach oraz sportowy design, idealnie oddaje jej nowoczesny charakter.