Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556 Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556
Nike

Bluza do biegania męska Nike Element Flash FB8556

399,99
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
S
M
L
XL
XXL
Opis Produktu

 

  • Męska bluza do biegania Nike z zamkiem 1/2
  • Technologia Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć i umożliwia jej szybkie odparowanie
  • Zamek 1/2 umożliwia regulację osłony
  • Otwory na kciuki zwiększają osłonę i zapobiegają przesuwaniu się rękawów podczas biegu
  • Elementy odblaskowe
  • Materiał: 88% poliester, 12% elastanBluza do biegania męska Nike Element Flash

W chłodne dni warto sięgnąć po dodatkową osłonę. Miękka i gładka bluza do biegania Nike Element Flash ma zamek 1/2 i otwory na kciuki, które pomagają utrzymać nadgarstki i dłonie w cieple. Technologia Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć, umożliwiając jej szybkie odparowanie, co zapewnia długotrwałe uczucie suchości i wygodę.

 

Nike Dri-Fit

Dri-Fit jest poliestrowym materiałem, którego budowa pozwala zachować suchość, dzięki czemu można intensywniej i dłużej trenować. Wyjątkowa struktura Dri-Fit składa się z mikrowłókien i wspomaga naturalne chłodzenie ciała, odprowadzając wilgoć i równomiernie rozprowadzając ją po powierzchni ubrania, tak aby mogła jak najszybciej wyparować. Właściwości Dri-Fit pozostają niezmienne przez cały okres użytkowania.