Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686 Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686
Nike

Buty do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686

469,99 359,54
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 469,99 zł

Produkt jest niedostępny

Opis Produktu

 

  • Damskie buty biegowe
  • Amortyzowane buty do biegania po twardych nawierzchniach
  • Poduszka gazowa Zoom Air w przedniej części buta chroni stopę
  • Pianka Cushlon zapewnia dynamiczne odbicie
  • Przewiewna cholewka to komfort treningu
  • Linki Flywire połączone ze sznurowadłami zapewniają stabilne dopasowanie buta
  • Powłoki w obszarze palców zwiększają trwałość
  • Język połączony z podszewką cholewki to wygodne dopasowanieButy do biegania damskie Nike Air Winflo 9 DD8686

Zoom Winflo 9 to wygodne damskie buty do biegania  na twardej nawierzchni. Zastosowanie pianki w podeszwie środkowej gwarantuje wsparcie na każdym kroku oraz większą przyczepność i amortyzacje. Dzięki przewiewnej cholewce, stopy są cały czas wentylowane, a Flywire ułatwia dopasowanie i trzymanie obuwa.

Podeszwa środkowa została wyposażona w poduszkę gazową Nike Zoom Air, która zapewnia miękką amortyzację i dynamiczne odbicie. Zwiększona ilość pianki efektywnie pochłania wstrząsy w trakcie chodu oraz biegu.

 

Nike Zoom

Zoom Air - szybkość, dynamika, kontrola. Jest to technologia wykorzystująca sprężone powietrze, które doskonale pochłaniają wstrząsy, po czym dynamicznie oddają energię, umożliwiając osiąganie dużych prędkości i jednocześnie zmniejszając obciążenie mięśni, stawów oraz ścięgien. Technologia Nike Zoom daje doskonałe wyczucie podłoża i kontrolę w sportach naziemnych oraz umożliwia wykonywanie szybszych zwrotów np. podczas gry w koszykówkę.

Nike Flywire

Flywire daje równomierne rozłożenie nacisku po zasznurowaniu butów. Składa się z lekkich włókien umieszczonych w cholewce (w rejonie sznurowania), które obejmując stopę zapewniają jej znakomitą stabilizację i wsparcie.