Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852 Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852 Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852 Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852 Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852 Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852
Under Armour

Buty do biegania męskie Under Armour HOVR Ridge Trail 3025852

30 % off
649,99 454,99
Wybierz rozmiar
41
42.5
44
45
7.5US
8.5US
9.5US
10.5US
Opis Produktu

 

  • Przeznaczenie: stopa neutralna
  • Dynamiczna, wzmocniona cholewka zoptymalizowana pod kątem lekkiej i wytrzymałej ochrony
  • Wkładka Ortholite®
  • Elastyczna amortyzacja UA HOVR™
  • Pełnowymiarowa podeszwa zewnętrzna Vibram Traction®
  • Drop: 8 mmMęskie buty Under Armour HOVR Ridge Trail o wyjątkowych właściwościach, stworzone dla zaawansowanych biegaczy, dla których elastyczność, prędkość i amortyzacja są istotne podczas pokonywanych kilometrów.

Energię i dynamiczność w modelu HOVR Machina uzyskano, dzięki specjalnym formom pianki HOVR™ o różnej gęstości, oplatanej specjalnym materiałom. Ponadto pianka z technologią HOVR™ szybko dopasowuje się do kształtu stopy oraz obniża wagę buta, co ma fundamentalne znaczenie dla każdego sportowca. Dla zapewnienia optymalnej przyczepności przy każdej pogodzie, buty wyposażono w odporną na ścieranie, wytrzymałą podeszwę, która wzmacnia but w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie, a specjalna wkładka poprawia poziom wentylacji wewnątrz buta.hovr UA

UA HOVR™ Nowa pianka HOVR™ opleciona specjalnym materiałem meshowym. Jest tak miękka, że eliminuje uczucie uderzenia o podłoże i na tyle elastyczna, że energia z każdym krokiem szybko do Ciebie wraca. Under Armour 1, Grawitacja 0.

vibram

Vibram® - zaawansowany materiał podeszwy zewnętrznej, przyczepny oraz odporny na ścieranie. Zapewnia znakomitą trakcję na zmiennym podłożu i posiada właściwości samoczyszczące. Dodatkowe wypustki oraz ich kształt zapewniają indywidualne właściwości dla danego rodzaju podeszwy.

Ortholite

Ortholite® to specjalna wkładka o znakomitych właściwościach. Sprawnie zarządza wilgocią i poprawia poziom wentylacji wewnątrz buta. Miękki materiał zapewnia dobrą amortyzację i wygodne dopasowanie.