Gogle narciarskie Alpina Big Horn QVM S2-3 7205 Gogle narciarskie Alpina Big Horn QVM S2-3 7205 Gogle narciarskie Alpina Big Horn QVM S2-3 7205
Alpina

Gogle narciarskie Alpina Big Horn QVM S2-3 7205

899,99 699,99
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 899,99 zł
Rozmiar
0
Opis Produktu

Znakomita widoczność przy każdej pogodzie

Duże gogle narciarskie, duże pole widzenia, duży styl. Big Horn QVM to jedne z największych gogli w ofercie Alpina. A zatem idealne gogle na puch i Twoją następną przygodę w stylu free-ride. Dzięki sferycznym szkłom zapewniają ogromne pole widzenia. Ale to nie wszystko, bo Big Horn posiadają także zaawansowaną technologię optyczną Alpina QuattroVarioflex, która wzmacnia kontrast i filtruje przeszkadzające odbicia. Ponadto odcień soczewki automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych. Rezultatem jest optymalna widoczność we wszystkich warunkach oświetleniowych i pogodowych.

Wewnętrzna powłoka przeciwmgielna zapobiega parowaniu soczewki. Dodatkowo podwójna soczewka jest odporna na pękanie i gwarantuje 100% ochronę przed promieniowaniem UV. Elastyczna ramka Comfort i wygodna trójwarstwowa wyściółka z pianki zapewniają, że są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Silikonowe paski na pasku do gogli gwarantują optymalne dopasowanie w połączeniu z kaskiem narciarskim.alpina vario

VARIOFLEX to nazwa pomarańczowego odcienia soczewki. Ta kolorystyka znacząco zwiększa kontrast, dzięki temu widok jest wyraźniejszy, a detale na śniegu lepiej widoczne. Efekt jest szczególnie pomocny w rozproszonych warunkach oświetleniowych, takich jak mgła czy opady śniegu.alpina quattro

Quattroflex to specjalnie zabarwione soczewki w kolorze rubinowym, które zmniejszają udział niebieskiego w świetle widzialnym. Zwiększa to kontrasty na śniegu, umożliwiając lepsze i szybsze postrzeganie otoczenia. Dzięki efektowi rozjaśniania soczewki kontury i faktury trasy są lepiej widoczne nawet w złych warunkach pogodowych. Warstwa polaryzacyjna o najwyższej jakości optycznej wbudowana w soczewkę uzupełnia efekt Quattroflex: rozproszone światło i odblaski są odfiltrowywane, a kontrast jest również poprawiany. Odbicia są zminimalizowane, co pozwala znacznie lepiej widzieć oblodzone powierzchnie i niebezpieczne sytuacje.Ramka:

  • Comfort Frame
  • Airframe Venting System - zapobiega parowaniu szkieł
  • Skid GRIP - gumowany pasek gogli

Soczewka:

  • Quattroflex - lepszy kontrast
  • Varioflex - zmienna jasność szkieł
  • Doublelens Thermoblock - zapobiega zamarzaniu soczewek
  • Multi Mirror - lustrzane szyby zwiększają odbicie promieni IR
  • Fogstop - pokrycie zapobiegające parowaniu szkieł
  • Spherical Lens / 180+ VIEW - szerokie pole widzenia
  • 100% UV protection / S2-3alpina-varioflex

VARIOFLEX - Technologia optyczna, która optymalnie dostosowuje odcień soczewki do warunków oświetlenia (filtr fotochromatyczny).

alpina quattro

QUATTROFLEX - Technologia zwiększająca kontrast i filtrująca odbicia światła na jasnych powierzchniach.

alpina_multimirror

Multi Mirror - to soczewka, na którą nakłada się do 16 warstw odblaskowych. Technologia optyczna, która zapewnia ochronę przed ostrymi odblaskami i światłem podczerwonym. Multi Mirror to nie tylko cecha, to także element stylu.

alpina_comf_frame

Comfort Frame - Ramka została zaprojektowana w taki sposób, że idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy dzięki elastycznej plastikowej taśmie w okolicy czoła i policzków. Rezultat: ergonomiczne dopasowanie, które zapewnia najlepszy możliwy komfort i zapobiega powstawaniu odcisków.

alpina_vent_lens_tech

Venting Lens - Otwory wentylacyjne zintegrowane z soczewkami, aby zapewnić optymalną wentylację wnętrza okularów. To skutecznie zapobiega parowaniu soczewki.

Szyby Quattro Varioflex Multimirror
Odcień szyby S2
Ramka niemal bezramkowa
Filtry

UVA, -B, - C

Anti-fog Thermoblock