Karta podarunkowa INTERSPORT 200 Karta podarunkowa INTERSPORT 200 Karta podarunkowa INTERSPORT 200 Karta podarunkowa INTERSPORT 200 Karta podarunkowa INTERSPORT 200 Karta podarunkowa INTERSPORT 200
Intersport

Karta podarunkowa INTERSPORT 200

200,00

Produkt jest niedostępny

Rozmiar
200
Opis Produktu

Karta podarunkowa to idealne rozwiązanie dla osób pragnących obdarować kogoś prezentem dając jednocześnie możliwość jego wyboru. Dzięki podarowaniu takiej karty oszczędzasz czas i perfekcyjnie trafiasz w gust danej osoby poprzez samodzielną możliwość wyboru prezentu.

Karta podarunkowa honorowana jest we wszystkich sklepach INTERSPORT, zarówno stacjonarnych jak i w sklepie internetowym przez okres 1 roku od momentu aktywacji.

Stanowi elektroniczny odpowiednik bonu towarowego , a wydawana jest na okaziciela. Obecnie dostępna jest w 3 różnych nominałach: 50, 100 oraz 200 zł.

Nabyć można kartę w postaci kodu wysyłanego do klienta poprzez email lub SMS zaraz po zaksięgowaniu wpłaty lub w postaci karty plastikowej wysyłanej do Państwa standardową przesyłką kurierską.

Wybierając zakup w tym miejscu decydujecie się Państwo na zakup karty o nominale 200 zł wysyłanej w formie karty plastikowej.

Więcej na temat kart można dowiedzieć się pod adresem:

https://www.intersport.pl/karty-podarunkowe


Uwaga:

Zakup KARTY PODARUNKOWEJ to zakup środka płatności dlatego podatek VAT nie jest naliczany, kwota zamówienia jest kwotą brutto a dokument jaki otrzymasz to nota księgowa.