Kask narciarski dla dzieci Uvex Manic Pro JR 566224 Kask narciarski dla dzieci Uvex Manic Pro JR 566224 Kask narciarski dla dzieci Uvex Manic Pro JR 566224 Kask narciarski dla dzieci Uvex Manic Pro JR 566224
WYPRZEDAŻ
Uvex

Kask narciarski dla dzieci Uvex Manic Pro JR 566224

5.0 (2 oceny)
279,99 178,19
Cena regularna 279,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 176,39 zł
Rozmiar
51-55
Opis Produktu

 

Bezpieczeństwo na stoku

Bezwzględny warunek bezpieczeństwa na stoku, szczególnie dla najmłodszych. Manic Pro to kask narciarski Uvex dla starszych dzieci, który dzięki mocniejszej zabudowie newralgicznych obszarów chroni głowę i pozwala w pełni cieszyć się pobytem na stoku. Jak każdy kask Uvex po przejściu przez rygorystyczne próby w specjalistycznym centrum testowym sprawia, że każdy kto w nim jeździ, robi to bezpiecznie. Jego skorupa skutecznie pochłania siłę uderzenia w razie upadku - jest złożona z wytrzymałego poliwęglanu i EPS.

 

Precyzyjne dopasowanie

Kask zbyt luźno założony, może się np. zsunąć albo obrócić w trakcie jazdy lub upadku i nie zapewnia wtedy należytej ochrony. Gdy jest zbyt ciasny, również nie jest bezpieczny i powoduje duży dyskomfort. Manic umożliwia optymalne dopasowanie kasku do głowy dziecka. System IAS z tylnym pokrętłem pozwala na bezstopniową i bardzo dokładną regulację obwodu, a obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Pasek pokryty jest miękkim materiałem, który jest przyjazny dla skróry - nie powoduje podrażnień i nie uciska.

 

Przepływ powietrza i antyalergiczna wyściółka

Skorupa kasku posiada kanały wentylacyjne. Redukują jego wagę i przede wszystkim dbają o uwalnianie ciepłego powietrza i jednoczesne wprowadzanie świeżego. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości - wygodnie można ją czyścić. Uchwyt w tylnej części kasku jest przeznaczony do zamocowania gumki od gogli. Zapobiega jej zsuwaniu i zapewnia stabilne utrzymywanie we właściwej pozycji.

  • Inmould
  • Materiał zewnętrzny: poliwęglan
  • Materiał wewnętrzny: EPS
  • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
  • System regulacji IAS
  • Kanały wentylacyjne
  • Odpinana antyalergiczna wyściółka
  • Odpinane nauszniki
  • Uchwyt na gogle
  • DIN EN 1077, ASTM F 2040, TUV/GSInmould Uvex

Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

 

Inmould Uvexmonomatic Uvex

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

 

Monomatic UvexIAS Uvex

IAS to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo dopasować jego obwód.
 

IAS UvexWentylacja kasków Uvex

Kanały wentylacyjne w kasku zapewniają stały przepływ świeżego powietrza pod skorupą kasku i poprawiają komfort podczas jazdy na nartach.
 

Wentylacja kasków UvexOdpinane nauszniki kasków Uvex

Nauszniki kasku w razie potrzeby można łatwo i szybko odpiąć. 

Odpinane nauszniki kaski UvexUchwyrt na gogle kaski Uvex

Specjalny uchwyt na pasek gogli sprawia, że stabilnie trzymają się kasku. 

Uchwyt na gogle kaski Uvex

Wkładka