Kask narciarski męski Uvex P2us 566178 Kask narciarski męski Uvex P2us 566178 Kask narciarski męski Uvex P2us 566178 Kask narciarski męski Uvex P2us 566178
OUTLET
Uvex

Kask narciarski męski Uvex P2us 566178

5.0 (1 ocena)
699,99 377,99
Cena regularna 699,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 699,99 zł
Rozmiar
52-55
Opis Produktu

 

 • Technologia Hybrid
  • Powłoka zewnętrzna Hardshell
  • Powłoka wewnętrzna EPS
  • Warstwa Inmould
 • Plus Technology
 • System regulacji BOA
 • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
 • Regulowany system wentylacji
 • Natural Sound System
 • Odpinana antyalergiczna wyściółka
 • Uchwyt na gogle
 • Waga: od 530 g
 • DIN EN 1077, ASTM F 2040, TUV/GSLekkość i skuteczna ochrona

2 generacja kasku, którego premiera stanowiła przełom w zakresie bezpieczeństwa na stoku. P2us Uvex wykonany w technologii Plus, która wykorzystuje termoplastyczne tworzywo połączone z pianką EPS. Ma konstrukcję hybrydową, która łączy w sobie hardshell z bardzo lekkim inmould. Jego skorupa waży około 15% mniej i jest jednocześnie 16% bezpieczniejsza od standardowych kasków. Jak każdy kask Uvex po przejściu przez rygorystyczne próby w specjalistycznym centrum testowym sprawia, że każdy kto w nim jeździ, robi to bezpiecznie.

Dopasowanie co do milimetra

System regulacji BOA umożliwia dopasować kask z dokładnością do milimetra. 1 klik pokrętła regulacyjnego zmniejsza lub zwiększa obwód linek otaczających większą część kasku o 1 mm, co pozwala na bardzo precyzyjne indywidualne dopasowanie. Obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Pasek pokryty jest miękkim materiałem, który jest przyjazny dla skróry - nie powoduje podrażnień i nie uciska. Uchwyt w tylnej części kasku jest przeznaczony do zamocowania gumki od gogli. Zapobiega jej zsuwaniu i zapewnia stabilne utrzymywanie we właściwej pozycji.

Regulowana wentylacja i niezakłócone dźwięki otoczenia

Kask korzysta z regulowanej wentylacji. Umieszczony na skorupie uchwyt pozwala zamykać i otwierać kanały wentylacyjne. Umożliwia to dostosować temperaturę pod kaskiem do warunków zewnętrznych i uniknąć zbyt dużego ciepła lub zimna blisko głowy. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości - wygodnie można ją czyścić. Nauszniki dzięki zastosowaniu specjalnej membrany pozwalają lepiej słyszeć otoczenie niż podmuchy wiatru.Plus Technology Uvex

Plus jest konstrukcją kasków Uvex wykonaną z wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa, które charakteryzuje wysoki poziom wytrzymałości niezależnie od temperatury. W połączeniu z wewnętrzną pianką EPS zapewnia skuteczną ochronę doskonale amortyzując wstrząsy i uderzenia.

Plus Technology UvexBOA Uvex

BOA jest światowej klasy systemem zapięć, który zrewolucjonizował rynek obuwia snowboardowego, a obecnie cieszy się powodzeniem także wśród producentów kasków narciarskich i snowboardowych. Kask z regulacją BOA umożliwia osiągnięcie większej elastyczności i zapewnia łatwe indywidualne dopasowanie rozmiaru. Pokrętło umieszczone z tyłu kasku daje możliwość precyzyjnego dopasowania co do milimetra (1 klik= 1 mm). Linki otaczające znaczną część kasku pozwalają na regulację jego wielkości i idealne dostosowanie do każdego kształtu głowy.

BOA UvexHybrid Uvex

Hybrid jest połączeniem konstrukcji hardshell z inmould, którego efektem jest lekka i najbezpieczniejsza skorupa kasku. Zapewnia wysoki poziom ochrony i skuteczne absorbowanie siły uderzenia w razie upadku.

Hybrid Uvexmonomatic Uvex

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

Monomatic UvexNatural Sound System Uvex

Natural Sound System pozwala słyszeć niezakłócone dźwięki z otoczenia dzięki specjalnej membranie w nausznikach.
Natural Sound System UvexRegulowana wentylacja kasków Uvex

Uchwyt na skorupie kasku pozwala całkowicie lub częściowo zamknąć kanały wentylacyjne. Daje to możliwość regulowania temperatury pod kaskiem w zależności temperatury na stoku.
Regulowana wentylacja kasków UvexUchwyrt na gogle kaski Uvex

Specjalny uchwyt na pasek gogli sprawia, że stabilnie trzymają się kasku.Uchwyt na gogle kaski Uvex

Technologie

IAS

Monomatic

Natural Sound

Wentylacja

regulowana

Waga. od 490 g