Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051 Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051 Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051 Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051 Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051
Nike

Koszulka do biegania męska Nike Miler Flash FN3051

219,99
Wybierz kolor
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
S
M
L
XL
Opis Produktu

 

  • Męska koszulka biegowa Nike Miler Flash
  • Technologia Nike Dri-FIT odprowadza ze skóry wilgoć
  • Miękki, lekki i przewiewny materiał
  • Ochrona miejsc zasłoniętych przez koszulkę przed promieniowaniem UVA i UVB
  • Odblaskowe elementy
  • Materiał: 100% poliesterKoszulka do biegania męska Nike Miler Flash

Bez względu na to, czy jesteś zaawansowanym biegaczem, czy dopiero zaczynasz truchtać, koszulka Nike Miler została stworzona, by pomóc Ci pobijać nowe rekordy. Swobodny krój, który nie jest ani za luźny, ani za ciasny? Jest. Przewiewny materiał, który zapewnia uczucie suchości i ochłody? Zrobione. Wbudowana ochrona przed promieniowaniem UV? Odhaczone. Biegnij.

 

Nike Dri-Fit

Dri-Fit jest poliestrowym materiałem, którego budowa pozwala zachować suchość, dzięki czemu można intensywniej i dłużej trenować. Wyjątkowa struktura Dri-Fit składa się z mikrowłókien i wspomaga naturalne chłodzenie ciała, odprowadzając wilgoć i równomiernie rozprowadzając ją po powierzchni ubrania, tak aby mogła jak najszybciej wyparować. Właściwości Dri-Fit pozostają niezmienne przez cały okres użytkowania.