Bielizna termoaktywna damska Berkner Power VIP koszulka LS Bielizna termoaktywna damska Berkner Power VIP koszulka LS
Berkner

Bielizna termoaktywna damska Berkner Power VIP koszulka LS

30 % off
179,99 125,99
Wybierz rozmiar
L/XL
M/L
Opis Produktu

Wsparcie dla mięśni

Bielizna serii POWER VIP to najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, idealne dopasowanie i optymalny komfort w każdej sytuacji – wykonana w najnowszej bezszwowej technologii. Polecana osobom ceniącym wygodę i funkcjonalność. Lekka, sprężysta wspomaga mobilność mięśni w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Skutecznie reguluje wilgoć i temperaturę.

Konstrukcja 3D dla efektywnej wentylacji

Bielizna wykonana w zaawansowanej technologii 3D (przestrzennego kształtowania stref), anatomicznie dopasowana do ciała i stref wydzielania potu. Materiał tworzy odpowiednie strefy wspomagające pracę mięśni, odprowadzające pot oraz utrzymujące właściwy mikroklimat przy skórze. W strefach narażonych na urazy mechaniczne struktury są grubsze i wzmocnione. W miejscach o zwiększonej ciepłocie struktury materiału są cieńsze i ażurowe. Specjalny anatomiczny układ kanałów CLIMA VENT wzmacnia cyrkulację wilgoci i reguluje temperaturę.

Dzięki użyciu wysokiej jakości nowoczesnych włókien zachowuje kształt i właściwości bez względu na okres użytkowania. Zastosowane we włóknach jony srebra zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest trwale bakteriostatyczna (utrzymuje naturalny poziom bakterii na skórze) i antyalergiczna.  • Dopasowany fason
  • Konstrukcja strefowa 3D
  • Wsparcie dla pracy mięśni
  • Technologia Clima VENT - lepsza cyrkulacja wilgoci
  • Jony srebra zapobiegają powstawaniu zapachów