Okulary przeciwsłoneczne Uvex Sportstyle 114 530939
Uvex

Okulary przeciwsłoneczne Uvex Sportstyle 114 530939

329,99
Wybierz kolor
Rozmiar
UNI
Opis Produktu
  • zapewniają 100% ochrony UVA, UVB, UVC
  • miękkie końcówki zauszników
  • plastyczne noski
  • wymienne szybki - w zestawie szybki S0, S1, S3
  • powłoka Litemirror chroniąca przed promieniowaniem podczerwonym

 

Okulary Uvex Sportstyle 114 łączą w sobie sportowy charakter i funkcjonalność dzięki systemowi wymiany szyb. Model ten posiada filtry, które w 100% zabezpieczają oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC, a w połączeniu ze specjalną powłoką Litemirror, odbijają światło gwarantując całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Ponadto komplet uniwersalnych, wymiennych szyb sprawia, że mogą być używane zarówno w słoneczne jak i w pochmurne dni. Dla większego komfortu wyposażono je w plastyczny nosek i miękkie zauszniki. Całość uzupełnia design, który przypadnie do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom.

 

Uvex 100% UVA, UVB, UVC

100% UVA, UVB, UVC Protection to filtry zawarte w szybach, które skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV we wszystkich trzech zakresach: typu A, B oraz C do 400 nm.

 

Uvex Litemirror

Litemirror® to lustrzana powłoka szyb, która odbija światło i zapewnia całkowitą ochronę oczu przed promieniowaniem podczerwonym.

 

Uvex Interchangeable Lens Construction

Interchangeable Lens Construction to system wymiany szyb. W łatwy i szybki sposób pozwala zmienić szybę okularów, by zapewnić właściwą widoczność dla panujących warunkach atmosferycznych.