• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

BUTY
ATOMIC HAWX PRIME 100X

Mówiąc najprościej, są to idealne buty narciarskie dla większości osób.
Sprawdzą się niemal w każdej sytuacji – oferują średni krój i średnią twardość.
​​​​​​​Atomic Hawx Prime 100 to buty odznaczające się niezawodnością i ekscytującymi wrażeniami z jazdy.
Przeznaczone są dla narciarzy, którzy cenią sobie codzienny komfort. Aby zmniejszyć masę, ograniczyć wysiłek i zwiększyć doznania z jazdy, zastosowano w nich technologię Prolite. Jest to rewolucyjna, lekka konstrukcja ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach. Wstępnie formowane buty wewnętrzne Memory 3D natychmiastowo i przyjemnie dopasowują się do stóp. Wrażenie to potęguje proces termoformowania skorupy, cholewki i butów wewnętrznych w technologii Memory Fit.

Memolink to rozwiązanie, na którym oparta jest technologia Memory Fit – plastikowa substancja opracowana specjalnie na potrzeby butów narciarskich Atomica. Memolink poprawia formowalność i rozciągliwość plastikowych materiałów i gwarantuje idealne przyleganie poszczególnych elementów konstrukcyjnych butów podczas procesu dopasowania i po jego zakończeniu.


MEMORY FIT TO JEDNA Z NAJSZYBSZYCH METOD DOPASOWYWANIA BUTÓW NARCIARSKICH NA GORĄCO.

PODGRZANIE

Wyjmijmujemy ze skorup buty wewnętrzne i umieszczamy skorupy w piecu Memory Fit Atomica na 5 minut.

ODWZOROWANIE KSZTAŁTU

Wyjmijmujemy skorupy z pieca, wkładamy buty wewnętrzne. Zapinamy klamry (najluźniej, jak się da) stoimy nieruchomo przez 2 minuty – w tym czasie buty dostosują się do kształtu jego stóp i „zapamiętają” to odkształcenie.

​​​​​​​

SCHŁODZENIE

Schładzamy buty przez 5 minut, aby zakończyć i utrwalić proces dopasowania Memory Fit.

MEMORY FIT 3D

Buty wewnętrzne. Memory Fit 3D Silver Liner − wyprofilowane strefy na piętach i w okolicy kostek przekładające się na doskonałe trzymanie stopy i zneutralizowanie ucisku. Buty wewnętrzne tego modelu są wyposażone w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która gwarantuje ciepło i reaktywność stóp nawet przy bardzo dużym mrozie i wilgoci.

SOLE CANTING

Zapewnia zoptymalizowaną postawę, poprawia równowagę. Umożliwia dopasowanie cholewki do kształtu nogi (możliwość pochylenia w bok o 3 stopnie)

PROLITE

Rewolucyjna lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych miejscach.


Wybrane produkty

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ BUTÓW NARCIARSKICH>

​​​​​​​