• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty do biegania New Balance

Buty do biegania New Balance są chętnie wybierane przez amatorów sportowego stylu życia. Charakteryzują się świetną przyczepnością, a ponadto posiadają liczne udogodnienia poprawiające komfort treningów. W naszym asortymencie znajdują się artykuły damskie i męskie przystosowane do stopy neutralnej i supinującej.


New Balance Running – lekkie, wytrzymałe, wygodne

Oferowane przez nas produkty wykonano z przewiewnych tworzyw chroniących przed nadmierną potliwością skóry. Dodatkowo wyposażono je w antybakteryjną wkładkę Ortholite®. Buty biegowe New Balance odznaczają się również trwałością – w newralgicznych punktach podeszwy zewnętrznej zastosowano materiały o wyższej odporności na ścieranie. Na wygodę wpływa także bezszwowa cholewka.

Buty New Balance do biegania to optymalny wybór na różne nawierzchnie

Bardzo dobra przyczepność, świetna amortyzacja, elastyczność – to cechy określające produkty New Balance. Bieganie może stanowić obciążenie dla stawów, dlatego zakup odpowiedniego obuwia to niezwykle istotna kwestia. Artykuły amerykańskiego producenta sprawdzają się na różnych podłożach. Buty biegowe New Balance wyposażono w nowoczesną piankę amortyzującą oraz zapiętek, który w naturalny sposób dostosowuje się do kształtu stopy, poprawiając precyzję ruchów.

Buty New Balance do biegania – opinie użytkowników mówią same za siebie

Modele New Balance do biegania cieszą się niesłabnącą popularnością. Użytkownicy doceniają je za zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, a także efektowny wygląd. W internecie można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat butów do biegania New Balance. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem prezentowanym w sklepie Intersport. W razie pytań służymy pomocą w doborze idealnej, dopasowanej do potrzeb pary.