Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159 Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159
Nike

Buty do biegania w terenie damskie Nike React Pegasus Trail 4 DJ6159

669,99 502,49
Cena regularna 669,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 502,49 zł
Wybierz kolor
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
36.5
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Opis Produktu
  • Lekka przewiewna cholewka
  • Stabilny zapiętek
  • Wzmocnienia cholewki
  • Opięcie stopy FlyWire
  • Pianka amortyzująca Nike React
  • Podeszwa trailowa z wytrzymałej gumy

 

Bieganie to codzienny rytuał, który zabierze Cię z drogi na szlak, gdy będziesz szukać nowych przygód i celów. Buty Nike React Pegasus Trail 4 poniosą Cię wszędzie, gdzie zechcesz, zapewniając wsparcie i sprężystość. Bieżnik pod stopą odpowiada za przyczepność na skalistym terenie, jednocześnie zapewniając płynność ruchu podczas biegu. To buty, które uskrzydlają i są gotowe do wyruszenia w drogę.

 

Zaawansowana technologicznie siateczka na cholewce została zaprojektowana na podstawie danych uzyskanych od biegaczy oraz zapewnia trwałość i przewiewność. W poprzek palców umieściliśmy dodatkową powłokę, która zwiększa trwałość.

 

Technologia Flywire jest zintegrowana z paskiem w obszarze śródstopia, co odpowiada za pełne wsparcie i stabilizację stopy. Nike React to lekka i trwała pianka, która umożliwia płynne i dynamiczne poruszanie się.

 

Gumowa podeszwa zewnętrzna ma nowatorski bieżnik, który powstał z wykorzystaniem danych od biegaczy, takich jak Ty. Dzięki temu buty zapewniają przyczepność w kluczowych miejscach, co zapewnia stabilność na skalistych nawierzchniach, jednocześnie umożliwiając wykonywanie płynnych ruchów podczas biegu.

 

 

Nike Flywire

Flywire daje równomierne rozłożenie nacisku po zasznurowaniu butów. Składa się z lekkich włókien umieszczonych w cholewce (w rejonie sznurowania), które obejmując stopę zapewniają jej znakomitą stabilizację i wsparcie.

Nike React

React to rewolucyjna pianka stosowana przez Nike. Firma korzysta z niej w celu zrealizowania celu, jakim jest zmniejszenie liczby kontuzji związanych z bieganiem. Jest niezwykle lekka i jednocześnie trwała. Zapewnia doskonały poziom amortyzacji i zwrot energii pozwalając biegać wydajniej, bezpieczniej i bardziej komfortowo.