• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Korki turfy Męskie

Turfy męskie do gry na orliku

Buty turfy przeznaczone są do gry na sztucznej murawie lub boisku. Krótkie, gumowe wypustki, umiejscowione gęściej niż w przypadku tradycyjnych korków, umożliwiają lepszą przyczepność do podłoża. Dobrze dopasowane do nawierzchni modele sportowe uchronią przed kontuzją i poprawią precyzję manewrów.


W naszej ofercie znajdują się turfy męskie w rozmiarach od 38.5 do 48.6. Każdy piłkarz znajdzie tu obuwie odpowiednie dla siebie. W prawidłowym dopasowaniu do stopy pomoże asymetryczne wiązanie i wyprofilowany kształt cholewki wielu par dostępnych w ofercie Intersport. Wykonane z syntetycznej skóry i materiałów teksturowanych przepuszczających powietrze, zapewniają maksimum komfortu i sto procent skuteczności na boisku.


Oferujemy turfy męskie w żywych kolorach i wzorach. Choć wygląd to nie wszystko, wiemy, że dobrze czasem wyróżnić się na boisku. U nas jakość idzie w parze z dobrym stylem. Wybór dobrych turf przestaje stanowić uciążliwy problem. Oferujemy jedynie sprawdzone modele takich producentów, jak Adidas i Nike. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią oczekiwania każdego piłkarza.


Buty piłkarskie turfy dla mężczyzn

Turfy z wysoką cholewką ochronią kostki podczas wykonywania podań, przyjęć, a także w trakcie mocniejszych kopnięć. To również zminimalizowana szansa na wystąpienie kontuzji. Wielu piłkarzy ceni sobie jednak warianty z niską cholewką, ze względu na lepsze czucie piłki. Niezależnie od preferencji, w sklepie Intersport oferujemy przetestowane turfy flagowych producentów.


Nasze buty turfy zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Niektóre propozycje wyposażono w rozwiązania umożliwiające lepsze czucie piłki, takie jak nadruki 3D w strefie uderzenia, czy też technologie poprawiające ułożenie stopy w bucie. Dzięki temu buty to nie tylko ochrona stóp i stawów przed kontuzją. Dobre turfy to także narzędzie, które pomaga osiągać sukcesy na boisku.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą butów piłkarskich do gry na sztucznej murawie.