Buty do nart zjazdowych - kiedy liczy się bezpieczeństwo i wygoda 

​​​​Nowoczesne buty do nart zjazdowych muszą być komfortowe, wytrzymałe oraz stabilne. Właśnie te cechy, a także stylowe wzornictwo wyróżniają nasze modele. To wszystko sprawia, że zarówno pierwsza przygoda z nartami, jak i późniejsze śnieżne szaleństwa okażą się prawdziwą przyjemnością i bezpieczną aktywnością zimą.

W naszej ofercie mamy solidnie wykonane buty do nart zjazdowych takich marek jak na przykład Rossignol czy Salomon. Producenci zadbali o wprowadzenie różnorodnych funkcji, na które warto zwrócić uwagę, dobierając model. Proponujemy między innymi juniorskie buty do nart zjazdowych, ułatwiające stawianie pierwszych kroków na stoku dzięki innowacyjnej konstrukcji cholewki. Przygotowaliśmy także buty damskie oraz modele dedykowane mężczyznom. 

Ergonomiczne buty do nart dla maksymalnej satysfakcji

​​​​Wśród produktów w naszym asortymencie znajdują się buty do nart zjazdowych dla amatorów, jak również dla osób o zaawansowanym stopniu narciarskich umiejętności. Modele z formowanymi termicznie wkładkami zapewnią maksymalną stabilność, a jednocześnie miękkość. Proponujemy także niezwykle innowacyjne modele Salomon, które można lepiej dopasować do stopy narciarza dzięki wygrzaniu. Oferujemy męskie buty narciarskie Rossignol z technologią ułatwiającą zakładanie i zdejmowanie oraz takie zapewniające odpowiedni komfort cieplny nawet przez cały dzień spędzony na stoku. 

Średnio zaawansowanym narciarzom z pewnością przypadną do gustu stabilne i lekkie buty do nart zjazdowych Fischer czy Dalbello. Posiadamy modele dla osób wymagających szczególnych udogodnień - mamy buty narciarskie dla stóp o wyższym podbiciu, szerszej budowie czy też takich, które potrzebują lepszego usztywnienia palców. Ciekawą propozycję stanowią produkty marki Nordica, zapewniające wysoki komfort narciarzy. 

Zachęcamy do poznania pełnego asortymentu i składania zamówień na innowacyjne buty narciarskie z kolekcji Intersport.