Buty narciarskie męskie Dalbello 2020 Panterra 100 GW F100 D1906004 Buty narciarskie męskie Dalbello 2020 Panterra 100 GW F100 D1906004 Buty narciarskie męskie Dalbello 2020 Panterra 100 GW F100 D1906004 Buty narciarskie męskie Dalbello 2020 Panterra 100 GW F100 D1906004
Dalbello

Buty narciarskie męskie Dalbello 2020 Panterra 100 GW F100 D1906004

25 % off
1 599,00 1 199,00
Wybierz rozmiar
30,5
29,5
28,5
26,5
25,5
27.5
Opis Produktu

 

 • Dopasowanie MY FIT

 • Konstrukcja CABRIO - łatwe zakładanie

 • Mechanizm HIKE & RIDE - ułatwione poruszanie się

 

 • But wewnętrzny IF Performer
 • Konstrukcja Cabrio
 • Skorupa IRFRAN/IRFRAN/PU
 • FLEX - 100
 • 4 klamry alu micro F5
 • Canting: tak
 • System FLEX CONTROL
 • Modułowy spojler cholewki
 • Szerokość: 100-102 mm
 • Nakładki GripWALK w komplecie
 • Waga: od 1950 gKomfortowe buty do całodziennej jazdy

Buty Dalbello Panterra 100 to model dla średniozaawansowanych narciarzy, oczekujących od buta komfortu i wielu możliwości regulacji dopasowania. Dzięki konstrukcji CABRIO ubieranie butów jest niezwykle proste. Dodatkowo zmodyfikowano regulację kąta pochylenia oraz regulację cantingu, jak również dopasowanie kołnierza. Buty posiadają również regulację przestrzeni w obrębie palców dzięki trzeciej odwróconej klamrze. Wszystkie te elementy skutkują lepszym indywidualnym dopasowaniem, zarówno do stopy użytkownika jak i warunków terenowych. Dzięki technologii MyFIT but wewnętrzny oraz skorupa mogą być precyzyjnie i bardzo indywidualnie dopasowane w procesie termicznym. A mechanizm SKI & HIKE pozwala na swobodę w przemieszczaniu się w terenie.dalbello-my-fit

MY FIT - System umożliwia szybkie spersonalizowanie zarówno wkładki jak i skorupy. Dzięki wstępnie uformowanym kształtom skorupy do anatomii stopy, każdy but z My Fit jest przygotowany do możliwie najlepszego dopasowania po pierwszym założeniu. Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut, a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.

 

dalbello-cabrio-design

CABRIO DESIGN - Unikalna konstrukcja Cabrio marki Dalbello łączy w sobie dolną skorupę i cholewkę z zewnętrznym językiem Kintetic Response Tongue, który zapewnia płynniejsze i bardziej progresywne przekazanie energii oraz pochłanianie drgań. Harmonijny charakter flexu i dynamiczne odbicie są charakterystyczne dla konstrukcji Cabrio. Poza językiem Kinetic Response Tongue, but posiada również system trzymania pięty Dynalink, funkcję SKI/HIKE, odwróconą przednią klamrę, co czyni konstrukcję najbardziej wszechstronną, sprawdzającą się w każdym możliwym terenie, a w szczególności poza trasą czy w parku.

 

dalbello-instant-fit

Instant FIT - But Instant Fit oznacza dokładnie natychmiastowe dopasowanie od pierwszego założenia. Dodatkowo każdy jest termoformowalny w wyznaczonym obszarze (w zależności od modelu 40-80% powierzchni). W zaledwie 4 minuty nagrzewania osiąga precyzyjne, indywidualne dopasowanie oraz charakteryzuje się doskonałym efektem pamięci dopasowania.

 

dalbello-hike-ride-mech

HIKE & RIDE - Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki. Konstrukcja Cabrio jest bezkompromisowa w zakresie osiągów narciarskich.

 

dalbello-viario-ramp-angle

VARIABLE RAMP ANGLE - Dostosuj pochylenie cholewki do indywidualnych wymagań: zwiększone pochylenie do przodu, bardziej sportowy charakter czy łatwe i szybkie wyrównanie. Dzięki wymiennej podkładce pod butem wewnętrznym można zmienić kąt nachylenia z 3 do 4 stopni. To pozwala narciarzom dostosować indywidualnie optymalny balans i efektywność.

 

system-grip-walk

Grip WALK - system wymiennych podkładek w podeszwach butów narciarskich, umożliwiających sprawne poruszanie się po zmiennym podłożu.