Buty narciarskie damskie Dalbello 2020 Panterra 95W GW F95 D1906008 Buty narciarskie damskie Dalbello 2020 Panterra 95W GW F95 D1906008 Buty narciarskie damskie Dalbello 2020 Panterra 95W GW F95 D1906008 Buty narciarskie damskie Dalbello 2020 Panterra 95W GW F95 D1906008
Dalbello

Buty narciarskie damskie Dalbello 2020 Panterra 95W GW F95 D1906008

5.0 (1 ocena)
1 599,00 854,99
Cena regularna 1599,00 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1599,00 zł

Produkt jest niedostępny

Opis Produktu

 • Fit for Women - damska kolekcja Dalbello

 • Dopasowanie MY FIT

 • Konstrukcja CABRIO - łatwe zakładanie

 • Mechanizm HIKE & RIDE - ułatwione poruszanie się

 • But wewnętrzny IF Comp
 • Konstrukcja Cabrio
 • Skorupa DB HYPERLITE / DB HYPERLITE/ PU
 • FLEX - 95
 • 4 klamry alu micro F6
 • Canting: tak
 • System FLEX CONTROL
 • Modułowy spojler cholewki
 • Damski profil cholewki
 • Szerokość: 99-100 mm
 • Opcja nakładek GripWALK
 • Waga: od 1785 gPrecyzja i komfortowe dopasowanie

Panterra 95W to prawdopodobnie najlepsze buty narciarskie dla kobiet od Dalbello. Są lekkie, łatwe w dopasowaniu i zapewniają duża precyzje podczas jazdy w zmiennych warunkach śnieżno-terenowych. Poza tym są niezwykle komfortowe. Panterra 95 sprawdzi się przy ostrych zjazdach, ale też i rekreacyjnym szusowaniu. Za wyjątkowy komfort Panterry odpowiada konstrukcja Cabrio. Żadna inna konstrukcja nie oferuje takiej wygody, już przy zakładaniu butów. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod kątem, umożliwia optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy. Szerokość buta w strefie palców jest regulowana dzięki przeciwstawnej klamrze w zakresie 99-101 mm. Buty wewnętrzne są wstępnie uformowane i gotowe do jazdy od razu po rozpakowaniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest termiczne dopasowanie skorupy po wygrzaniu, co daje nam możliwość pełnej personalizacji buta. W zestawie znajduje się dodatkowa wkładka regulująca objętość.dalbello-my-fit

MY FIT - System umożliwia szybkie spersonalizowanie zarówno wkładki jak i skorupy. Dzięki wstępnie uformowanym kształtom skorupy do anatomii stopy, każdy but z My Fit jest przygotowany do możliwie najlepszego dopasowania po pierwszym założeniu. Zależnie od buta wewnętrznego, termoformowanie nie zajmuje dłużej niż 8 minut, a flex pozostaje bez zmian, co gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień na stoku.

dalbello-cabrio-design

CABRIO DESIGN - Unikalna konstrukcja Cabrio marki Dalbello łączy w sobie dolną skorupę i cholewkę z zewnętrznym językiem Kintetic Response Tongue, który zapewnia płynniejsze i bardziej progresywne przekazanie energii oraz pochłanianie drgań. Harmonijny charakter flexu i dynamiczne odbicie są charakterystyczne dla konstrukcji Cabrio. Poza językiem Kinetic Response Tongue, but posiada również system trzymania pięty Dynalink, funkcję SKI/HIKE, odwróconą przednią klamrę, co czyni konstrukcję najbardziej wszechstronną, sprawdzającą się w każdym możliwym terenie, a w szczególności poza trasą czy w parku.

dalbello-instant-fit

Instant FIT - But Instant Fit oznacza dokładnie natychmiastowe dopasowanie od pierwszego założenia. Dodatkowo każdy jest termoformowalny w wyznaczonym obszarze (w zależności od modelu 40-80% powierzchni). W zaledwie 4 minuty nagrzewania osiąga precyzyjne, indywidualne dopasowanie oraz charakteryzuje się doskonałym efektem pamięci dopasowania.

dalbello-women-geometry-cuff

Women's Geometry Cuff - Kobiece modele butów ze zdejmowaną wkładką cholewki pozwalają na zwiększenie obwodu otworu buta o około 5 cm i obniżenie całkowitej wysokości cholewki o 1,5 cm.

dalbello-hike-ride-mech

HIKE & RIDE - Po odblokowaniu mechanizmu gwarantowany jest duży zakres ruchów w celu zapewnienia efektywnej wędrówki i wspinaczki. Konstrukcja Cabrio jest bezkompromisowa w zakresie osiągów narciarskich.

dalbello-viario-ramp-angle

VARIABLE RAMP ANGLE - Dostosuj pochylenie cholewki do indywidualnych wymagań: zwiększone pochylenie do przodu, bardziej sportowy charakter czy łatwe i szybkie wyrównanie. Dzięki wymiennej podkładce pod butem wewnętrznym można zmienić kąt nachylenia z 3 do 4 stopni. To pozwala narciarzom dostosować indywidualnie optymalny balans i efektywność.

system-grip-walk

Grip WALK - system wymiennych podkładek w podeszwach butów narciarskich, umożliwiających sprawne poruszanie się po zmiennym podłożu.