Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865 Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865
WYPRZEDAŻ
Nike

Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5 DV3865

649,99 529,99
Cena regularna 649,99 zł. Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 529,99 zł
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
36.5
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Opis Produktu

Buty do biegania w terenie damskie Nike Pegasus Trail 5

Rozłóż skrzydła i zobacz, co ma dla Ciebie natura, biegnąc po chodnikach i szlakach w butach Pegasus Trail 5. Buty te wyposażono w ultraresponsywną podeszwę środkową z pianki ReactX, która zapewnia miękkość na asfalcie i stabilność na szlaku oraz mniejszy wpływ na środowisko. To prawdziwie wielofunkcyjny model, który sprawdzi się zarówno w terenie, jak i podczas biegu po asfalcie.

Buty trailowe damskie Nike Pegasus Trail 5 — zalety:

  • Damskie buty do biegania w terenie Nike Pegasus Trail 5
  • Pianka Nike ReactX zapewnia niezwykłą płynność kroku i daje o 13% większy zwrot energii w porównaniu z pianką React
  • Stabilność śródstopia zagwarantowana dzięki połączonym ze sznurowadłami linkom Flywire
  • Cholewka jest wykonana z zaawansowanej siateczki i odpowiada za większą przewiewność
  • Wzór bieżnika w połączeniu z gumą w przedniej części stopy daje dodatkową przyczepność na trudnych trasach
  • Mniejsza ilość gumy wzdłuż podeszwy zewnętrznej przekłada się na gładkie przejście z asfaltu na szlak
  • Odblaskowe detale zwiększają widoczność biegacza po zmroku

Zaawansowane buty do biegania na różne nawierzchnie

Mniejsza ilość gumy wzdłuż podeszwy zewnętrznej umożliwia gładkie przejście z asfaltu na szlak, jednocześnie pozwalając zachować podeszwę środkową React na całej długości buta. Dodatkowo zawija się ona na przód buta, zwiększając trwałość. Wzór bieżnika w połączeniu z gumą w przedniej części stopy daje dodatkową przyczepność na technicznych trasach, zapewniając także płynność ruchu podczas biegu po asfalcie.

Nike React

React to rewolucyjna pianka stosowana przez Nike. Firma korzysta z niej w celu zrealizowania celu, jakim jest zmniejszenie liczby kontuzji związanych z bieganiem. Jest niezwykle lekka i jednocześnie trwała. Zapewnia doskonały poziom amortyzacji i zwrot energii pozwalając biegać wydajniej, bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Nike Flywire

Flywire daje równomierne rozłożenie nacisku po zasznurowaniu butów. Składa się z lekkich włókien umieszczonych w cholewce (w rejonie sznurowania), które obejmując stopę zapewniają jej znakomitą stabilizację i wsparcie.

Damskie buty do biegania w terenie Nike Pegasus Trail 5 — cechy:

  • Klasyczne sznurownie
  • Drop: 9.5 mm
  • Waga: 243 g (rozmiar damski EU39)