Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423
Uvex

Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423

399,99

Produkt jest niedostępny

Opis Produktu

 

Lekki kask do rekreacyjnej jazdy Uvex I-Vo CC

I-Vo CC to wszechstronny lekki kask rowerowy, który wykorzystamy do jazdy po mieście oraz w terenie. Liczne kanały wentylacyjne zapewniają świetną cyrkulację powietrza. System IAS 3D pozwala na precyzyjne dopasowanie do każdego obwodu głowy, a pasek pod brodą Monomatic zapewnia wygodne zapięcie.

 

  • Konstrukcja InMould (poliwęglan z EPS)
  • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
  • System regulacji obwodu IAS 3D
  • 24 kanały wentylacyjne
  • Siatka przeciw owadom w przednich kanałach wentylacyjnych
  • Odpinany daszek

 

 

 

InMould

Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

 

IAS 3D

IAS 3D to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło obsługuje się wygodnie jedną ręką - umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo indywidualnie dopasować obwód do głowy.

 

Monomatic

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

 

FAS

FAS to regulowany i bardzo łatwy w użyciu pasek zapięcia podbródka.