Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423 Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423 Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423 Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423 Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423
Uvex

Kask rowerowy Uvex I-Vo CC 410423

4.0 (2 oceny)
399,99
Wybierz kolor
Wybierz rozmiar
52-57
56-60
Opis Produktu
  • InMould
    • Materiał zewnętrzny: poliwęglan
    • Materiał wewnętrzny: EPS
  • Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic
  • System regulacji obwodu IAS 3D
  • 24 kanały wentylacyjne
  • Siatka przeciw owadom w przednich kanałach wentylacyjnych
  • Odpinany daszek

 

 

Rower górski czy szosowy?

Wielokrotnie nagradzany I-Vo CC to kask rowerowy Uvex sprawdzony na wszystkich trasach. Sprawdza się w każdym terenie i w każdej sytuacji. 24 kanały wentylacyjne i oddychająca wyściółka gwarantują świetną cyrkulację, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się znajdujesz. Jak każdy kask Uvex, I-Vo CC charakteryzuje się doskonałą jakością i niezwykle precyzyjnym wykonaniem. Jego konstrukcja zapewnia wysoki poziom ochrony i komfortu oraz możliwość bardzo precyzyjnego dopasowania. Ma aerodynamiczny kształt i lekką budowę.

 

Sprawdzone rozwiązania

System IAS 3D pozwala na precyzyjne dopasowanie do każdego obwodu głowy, a pasek pod brodą Monomatic zapewnia wygodne zapięcie. 24 kanały wentylacyjne z siatką przeciw insektom zapewniają przepływ stały powietrza i komfort w ciepłe i bardzo ciepłe dni.

 

 

InMould

Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

 

IAS 3D

IAS 3D to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło obsługuje się wygodnie jedną ręką - umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo indywidualnie dopasować obwód do głowy.

 

Monomatic

Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

 

FAS

FAS to regulowany i bardzo łatwy w użyciu pasek zapięcia podbródka.