Narty męskie Head 2021 SuperShape e-Rally + PRD12 313340 Narty męskie Head 2021 SuperShape e-Rally + PRD12 313340
Head

Narty męskie Head 2021 SuperShape e-Rally + PRD12 313340

15 % off
3 399,00 2 899,00
Rozmiar
163cm
Opis Produktu

  • Narty z grupy All Mountain, na zróżnicowane trasy

  • ERA 3.0 S
  • GRAPHENE™
  • EMC
  • Konstrukcja Worldcup Sandwich Cap
  • Rdzeń drewniany
  • Ślizg UHM C, struktura Race RD
  • Speed Rocker
  • Płyta SuperFlex PR

WIELKOŚĆ NART

163

170

SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM)

132

132

SZEROKOŚĆ W TALII (MM)

78

78

SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM)

114

114

PROMIEŃ (M)

12,8

14Idealne do jazdy w zróżnicowanym terenie

Supershape e-Rally to idealne hybrydowe narty dla doświadczonych wszechstronnych narciarzy, którzy cenią uniwersalny sprzęt do jazdy w każdym terenie. Podobnie jak inne modele z tej linii zostały wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, która redukuje negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą płynność jazdy. Jej dopełnieniem jest technologia Graphene, która umożliwia stworzenie konstrukcji o optymalnym rozłożeniu masy zapewniającym doskonały balans i kontrolę. Jeśli lubisz jazdę w zróżnicowanym terenie i spontaniczne narciarskie wycieczki, e-Rally to model, który dotrzyma Ci kroku.POCZĄTKUJĄCY ZAAWANSOWANY EKSPERThead-era-3

ERA - Połączenie technologii, kształtu i geometrii celem uzyskania bezwysiłkowego sterowania lepszej kontroli i trzymania na krawędzi. System obejmuje: Allride Rocker, Progresywny Radius oraz technologię Intellirise Rebound.

head-graphene

GRAPHENE - rewolucyjny materiał, superlekki i super wytrzymały; wykorzystany w konstrukcji narty zapewnia niesamowite właściwości jezdne.

head-emc-tech

EMC - Oznacza obwód zarządzania energią, który redukuje negatywne wibracje, dzięki czemu możesz w pełni zaufać nartom i skupić się tylko na własnych osiągach.

head-wc-sandwich-graphene

Graphene WC sandwich Cap - Konstrukcja Graphene WC sandwich Cap została opracowana z najbardziej wyrafinowanego materiału znanego człowiekowi. Ma zbalansowaną mieszankę lekkiego grafenu i dodatkowych warstw tytanu i łączy w sobie ekstremalną zwinność z ekstremalną responsywnością, zapewniając najwyższą wydajność.

Zakupy na raty Intersport