Narty męskie Rossignol 2021 React R10 Ti + NX12 RRJ02LM Narty męskie Rossignol 2021 React R10 Ti + NX12 RRJ02LM
Rossignol

Narty męskie Rossignol 2021 React R10 Ti + NX12 RRJ02LM

25 % off
2 849,00 2 149,00
Rozmiar
160cm
Opis Produktu

  • Narty z grupy All Mountain, na przygotowane trasy

  • Technologia LCT
  • Konstrukcja z Titanalem
  • Rdzeń drewniany - topola
  • System Konect
  • ON TRAIL ROCKER
  • Technologia FLEX TIP
  • Prostokątna ścianka boczna
  • Waga 3700 g / para 176 cm
  • Wiązanie: Look NX 12 Konect

WIELKOŚĆ NART

160

168

176

SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM)

124

124

124

SZEROKOŚĆ W TALII (MM)

75

75

75

SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM)

110

110

110

PROMIEŃ (M)

13

14

15Dynamiczna jazda z dawką adrenaliny

Znajdź swój styl na zupełnie nowym Rossignol React R10 Ti. Inspirowana wyścigami edycja Titanal zapewnia natychmiastową moc i pewne osiągi carvingowe dla ekspertów i zaawansowanych narciarzy. Narty są wyposażone w naszą nową technologię Flex Tip, która pozwala na płynne przyspieszanie na zakrętach i poza nimi, wprowadzając Cię w strefę jednego mocnego rzutu za drugim. Rdzeń zawiera Titanal dla zbalansowanego tłumienia, z dynamicznym czuciem w mieszanych warunkach.POCZĄTKUJĄCY ZAAWANSOWANY EKSPERTross-on-trail-rockerrossign-LCT-tech

Technologia LCT - bazując na innowacjach wprost z Pucharu Świata, nowa konstrukcja LCT firmy Rossignol łączy czystą moc i energię, zapewniając płynną stabilność w każdych warunkach. Centralna "szyna zasilająca" LCT - zintegrowana z konstrukcją narty od czubka do ogona - przeciwdziała wyginaniu nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę nad torem jazdy.

rossign-flex-tip

FLEX TIP - Wyścigowa moc i precyzja są teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Zaprojektowana z myślą o szybszym przyspieszaniu na zakrętach, nowa technologia FLEX TIP oferuje adaptacyjną kontrolę skrętu na czubku i ogonie narty, aby natychmiast wejść w skręt i łatwo go opuścić. Unikalna konstrukcja efektywnie kieruje energię w celu czystszego przenoszenia mocy, co skutkuje bezproblemowym, spontanicznym wjeżdżaniem i wychodzeniem z rzeźbionych skrętów.

rossign-oversized-sidecut

Oversized Sidecut - łączy w sobie bardzo głębokie taliowanie nart carvingowych ze specjalnie dobranymi szerokościami pod stopą. Dzięki temu narta zapewnia przyczepność i moc na całej długości krawędzi, szybszą inicjację skrętu, szybkie wyjście i dynamiczne przejścia z krawędzi na krawędź.

rossign-on-trail-rocker-icon

ON TRAIL Rocker - rocker tylko na czubku narty; szybka i łatwa inicjacja skrętów na przygotowanych trasach. Gdy narta znajdzie się na krawędzi, sekcja rocker wraca do kontaktu ze śniegiem, a następnie narta pracuje w skręcie, zapewniając kontakt krawędzi na całej długości.

rossign-LOOK-konect-system

KONECT - Zintegrowane systemy wiązań LOOK, oferujących bez-narzędziowy interfejs i regulację. Zaprojektowane do użytku wyłącznie na odpowiednich, wstępnie zamontowanych płytach systemowych. Wiązania KONECT oferują zwiększoną siłę sprzęgania, mocniej łącząc narciarzy z nartami, zapewniając większą precyzję, przenoszenie energii i kontrolę. Jednocześnie zapewniają ochronę, niezawodność oraz szeroki zakres regulacji.