Rękawice narciarskie dla dzieci Viking Snoppy 125 23 2288 Rękawice narciarskie dla dzieci Viking Snoppy 125 23 2288
Viking

Rękawice narciarskie dla dzieci Viking Snoppy 125 23 2288

119,99 101,99
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,99 zł
Wybierz kolor
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
2
3
4
5
Opis Produktu

 

  • Membrana Aqua Thermo Tex (ATT) - osłania przed wilgocią
  • Ocieplina Primaloft Silver
  • Gumowa taśma zapobiegająca zgubieniu rękawic
  • Antypoślizgowy, silikonowy nadruk na powierzchni dłoniRękawiczki narciarskie dla dzieci Viking Snoppy zostały wyposażone z przodu w długi zamek błyskawiczny, który pozwala na ich wygodne noszenie oraz szczelnie owija rękawy, chroniąc dłonie przed zimnem i śniegiem. Rękawice posiadają także ocieplenie Primaloft. Dodatkowo membran Aqua Thermo Tex nie pozwoli na szybkie przemoczenie rękawic, nawet po dłuższym kontakcie ze śniegiem, a także usunie wilgoć gromadzącą się podczas długiej aktywności.ocieplina Primaloft

Primaloft® - techniczna włóknina docieplająca o parametrach zbliżonych do puchu naturalnego. Posiada różne odmiany, ale cechą wspólną jest wysoka wydajność cieplna, lekkość oraz bardzo dobra kompresja. Dzięki temu, że jest to włókno syntetyczne, Primaloft® działa nawet gdy jest wilgotny. A w trakcie aktywności sportowej szybko i sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry.

Aqua Thermo Tec

Aqua Thermo Tex to membrana chroniąca przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Jest wytrzymała i na długo utrzymuje swoje właściwości. Ma mikroskopijne otwory równomiernie rozmieszczone na całej powierzchni, które zapewniają swobodny przepływ pary wodnej.