Sporty zimowe wymagają odpowiedniego przygotowania. Warto zatroszczyć się o dobrej jakości sprzęt snowboardowy, który znacznie zwiększy bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników. W naszym asortymencie znajdują się towary wielu marek, takich jak np. Salomon, Uvex, TECNOPRO, Alpina, Anon, Burton.

 

Sprzęt snowboardowy dla każdego

Dysponujemy artykułami dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprzęty snowboardowe wyróżniają się nie tylko wyjątkowym designem, ale także wieloma przydatnymi funkcjami. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gogle. W niektórych modelach zastosowano bezramkowe technologie oraz sferyczne soczewki poszerzające pole widzenia. Sprzęty snowboardowe są dopasowane do warunków atmosferycznych – specjalna poduszka powietrzna Thermoblock w damskich okularach Alpina chroni skórę przed zimnym powietrzem, a szyba Supravision w artykułach Uvex zmniejsza parowanie, zapewniając lepszą widoczność bez mgły. Ciekawe rozwiązanie wykorzystano także w męskich produktach TECNOPRO – podwójna soczewka pokryta powłoką przeciwmgielną ułatwia poruszanie się na stoku. Sprzęt snowboardowy, który oferujemy, można łączyć, tworząc zestawy składające się z kompatybilnych gogli i kasków.

 

Wybierz profesjonalny sprzęt do snowboardu

Zdajemy sobie sprawę, że sprzęty snowboardowe muszą spełniać wysokie standardy, dlatego współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami. Naszym klientom proponujemy różnorodne akcesoria. Do najpopularniejszych zaliczają się m.in. pokrowce Intersport, antypoślizgowe pady na deskę Burton Split czy kieszonkowe klucze Firefly, pozwalające na szybką zmianę wiązań. Sprzęty do snowboardu to również doskonale zaprojektowane kaski Anon. Cechuje je przemyślana konstrukcja Passive Ventilation, która poprawia wentylację wewnątrz skorupy. Z kolei technologia Endura-Shell Construction minimalizuje ryzyko kontuzji podczas upadków. Sprzęty snowboardowe wytworzono z wysokogatunkowych materiałów jak np. fleece. Materiał świetnie chroni przed działaniem ujemnych temperatur, dlatego też często stosuje się go jako materiał wyściółki i nauszników w kaskach.

 

Zachęcamy do zapoznania się z towarami na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie optymalny dla siebie i swoich bliskich sprzęt do snowboardu.