• Darmowa dostawa od 100zł
 • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
 • Możliwość zapłaty w ratach

Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Model producenta: SS050021000 Zegarki turystyczne

2 495,00 zł -20% oszczędzasz 496,00 zł
1 999,00 zł
szt.
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Suunto 9 to multisportowy zegarek GPS zaprojektowany dla zawodników, którzy wymagają od zegarka sportowego tego, co najlepsze. Ten najbardziej zaawansowany produkt fińskiego producenta urządzeń pomiarowych został stworzony z myślą o długich, wyczerpujących treningach, zawodach i ekstremalnych przygodach. A dzięki systemowi zarządzania żywotnością baterii zegarek działa tak długo, jak tego potrzebujemy.

Suunto 9 posiada trzy zdefiniowane tryby pracy baterii – wydajność, wytrzymałość oraz ultra, które zapewniają od 25 do 120 godzin czasu rejestracji przy włączonym odbiorniku GPS (!). Natomiast czas pracy baterii z monitoringiem całodobowym (tętna) i powiadomieniami komórkowymi to aż 7 dni (!)

Najnowszy model wyposażono w lekką, a jednocześnie wytrzymała kopertę z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, uzupełnioną szkiełkiem z kryształu szafirowego. Dodatkowo uszczelniona koperta zapewnia wodoszczelność 100 m (zgodnie z ISO 6425). Dzięki temu urządzenie jest niezwykle odporne na pogodę i ekstremalne warunki użytkowania. A duży, kontrastowy, wielobarwny i dotykowy wyświetlacz z podświetleniem LED umożliwia łatwą kontrolę wyników, zarówno przy słabym jak i mocnym oświetleniu.

Model Suunto 9 wyposażono w optyczny czujnik tętna umieszczony pod kopertą, który pozwala na 24-godzinny monitoring naszej aktywności. Jednocześnie urządzenie jest kompatybilne z zewnętrznym pasem pomiarowym Suunto Smart Sensor (oferowany osobno), który umożliwia dużą dokładność pomiaru tętna bezpośrednio z klatki piersiowej i jest niezbędny do treningowego pomiaru tętna pod wodą (np. basen).

Jeśli chodzi o dokładność pomiaru dystansu, urządzenie wykorzystuje zaawansowany algorytm fusedtrack™, który zapewnia dokładniejsze śledzenie i określanie dystansu. Ten wyjątkowy algorytm firmy Suunto łączy dane GPS i czujnika ruchu, by zwiększyć dokładność śledzenia, co pozwala na wydłużenie czasu działania baterii poprzez zmniejszenie mocy GPS, bez znaczącego uszczerbku dla dokładności. Natomiast w przypadku pomiaru wysokości wykorzystywany jest system FusedAlti™, który łączy wysokość GPS z wysokością barometryczną, aby określić jeszcze bardziej dokładną wartość.

Suunto 9 pozwala na całodobowy monitoring aktywności, który obejmuje m.in. licznik kroków i spalonych kalorii oraz śledzenie dziennego spalania kalorii na podstawie tętna. Zegarek posiada również funkcję monitorowania snu, która jest istotna dla określenia naszej kondycji podczas większych obciążeń treningowych. Rozliczne funkcje treningowe obejmują m.in. dokładny pomiar tętna (także w wodzie), trening interwałowy, regenerację czy obciążenie treningowe. Znakomitym nawiązaniem do tradycji firmy Suunto w tworzeniu pomiarowych urządzeń dla outdooru są rozbudowane funkcje turystyczne, które znajdziemy w Suunto 9. Jest to pełna nawigacja na podstawie GPS (w tym elektroniczny kompas), wysokościomierz (z funkcją FusedAlti™) oraz pogodynka (wschody i zachody słońca, pomiar ciśnienia i alarm burzowy). Zegarek posiada ponad 80 zdefiniowanych aktywności sportowych, z który możemy swobodnie korzystać. Albo samodzielnie ustawimy nasze profile treningowe, w łatwy sposób personalizując tryby sportowe oraz ekrany. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi nawigacja w menu zegarka jest prosta i intuicyjna.

Urządzenie łączy się ze smartfonem i akcesoriami dzięki technologii Bluetooth Smart. Połączenie z urządzeniem mobilnym umożliwia przesyłanie danych treningowych do aplikacji oraz wyświetlanie alertów o połączeniach przychodzących, wiadomości i powiadomienia.

Najważniejsze funkcje Suunto 9:

 • Inteligentne tryby baterii
 • Nawigacja GPS
 • Nadgarstkowy pomiar tętna
 • Wodoszczelność 100m
 • Dokładność śledzenia ruchu poprzez Fusedtrack™
 • Barometr z funkcją FusedAlti™
 • Funkcje pogodowe
 • dotykowy, kolorowy wyświetlacz
 • Ponad 80 trybów sportowych gotowych do wykorzystania

Techniczne

Materiały

Materiał pierścienia (ramki): Stal nierdzewna

Materiał szkiełka: Kryształ szafirowy

Materiał koperty: Poliamid wzmocniony włóknem szklanym

Materiał paska: Silikon

Podświetlenie: LED

Typ wyświetlacza: Matrycowy 320 x 300px

Waga.

81g

Kategoryzacja

Płeć

unisex

Kategoria

multisport

Ogólne

Wymiary

średnica koperty: 50mm, grubość 16,8mm

Zapytaj o Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Kolor producenta: white

Opcje i koszty odbioru

Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Zegarek SUUNTO 9 Baro HRW

Rozmiar:

Zakupy przez www.intersport.pl

Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł
Odbiór osobisty w salonie 0,00 zł
Paczkomaty InPost przedpłata 0,00 zł
Kurier DPD przedpłata 0,00 zł
Kurier DPD pobranie 17,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.