Aminokwasy BCAA 1000 XXL 240tabs Activlab Aminokwasy BCAA 1000 XXL 240tabs Activlab
Activita

Aminokwasy BCAA 1000 XXL 240tabs Activlab

89,99
Rozmiar
240K
Opis Produktu

1000 mg aminokwasów rozgałęzionych BCAA w jednej tabletce. Stanowią one ok. 35% aminokwasów egzogennych budujących białko mięśniowe, których organizm nie jest w stanie sam wytworzyć i należy je dostarczać z zewnątrz. BCAA XXL tabs w opakowaniu z 240 tabletkami to zapas na cały miesiąc.

Leucyna – jest to aminokwas, którego nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Ułatwia on syntezę białek w organizmie, ma również wpływ na działanie insuliny. Aminokwas ten pomaga również w lepszym wykorzystaniu okna anabolicznego, jest to możliwe dzięki spotęgowanemu działaniu insuliny, która reguluje ilość glukozy we krwi.

Izoleucyna –Przy niewystarczającej ilości kwasów tłuszczowych staje się energią dla mięśni. Pozwala ona na ochronę mięśni, nawet przy bardzo intensywnym treningu.

Walina – Bierze czynny udział w syntezie białek. Jest również aminokwasem, który ma działanie naprawcze dla mięśni. Jeśli Izoleucyna nie będzie w stanie ochronić wszystkich białek przed zniszczeniem, Walina pomaga naprawić to co zniszczył trening. Jednocześnie aminokwas ten przeciwdziała katabolizmowi.

Informacja żywieniowa (dla 8 tabletek)

  • L-Leucyna 4 g
  • L-Izoleucyna 2 g
  • L-Walina 2 g

Sposób użycia: 8 tabletek dziennie. 4 tabletki przed treningiem i 4 tabletki po treningu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zawartość opakowania: 240 tabletek.